2733
2734
عنوان

کیا مثه من از همسرشون جدا میخوابن

| مشاهده متن کامل بحث + 112103 بازدید | 1419 پست

ما هم جدا میخوابیم بخاطر بچه شیرخوارم و مهمتر از اون خروپف همسرم و البته مشکلی نداریم و به شدت عاشق همیم و همه مسائلم سرجاشه خودش وقت خواب میگه برو سرجات میدونم اینجا تا صبح نمیتونی بخوابی

اینجا این توصیه گهربارو که حتی اگه سخت ترین دعواهارم کردید حاتونو از هم جدا نکنیدو زیاد میخونم 😏

جز راست نباید گفت ،هر راست نشاید گفت...شکوفه۱ بودم قبلا ولی دوس ندارم شکوفه۳ بشم

ما تحت  هیچچچچچچ شرایطی جدا نمیخوابیم حتی موقع دعوا!!!!از وقتی هم دخترم ۵ ماهه شد جاشو جدا کردم همیشه کنار هم میخوابیم بنظرم خیلی مسخرس ک آدم فک کنه کنار همسر خوابیدن باید ب دلایلی باشه😞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط به خاطر جدا خوابیدن نبود دلایل دیگری هم داشت اما یکی از دلیلش همین جدا خوابیدن بود که ما رو نسبت ...

ما هم همین بودیم

ب نظرم از سرد مزاجیه

من که هم خودم هم همسرم سردیم

به هم محبت داریم و همو تامین عاطفی میکنیم ولی رابطه کم

تویی دریا منم ماهی، چنان دارم که میخواهی
من برعکس شما خودم راغبم که بره حتی وقتی بچه مشکلی نداره چون جام رو تخت تنگ میشه آخه بچه هم رو تخت خو ...

من دخترم تا دو سالگی شیر منو می خورد ولی از ۴ ماهگی اتاقشو جدا کردم شبا می رفتم اتاقش شیر می دادم بر می گشتم.

قهر هم باشیم رو تخت پیش هم می خوابیم 

2731
2740
😂😂😂😂😂عزیزممم😍😍خدا حفظشون کنه 

ممنوون گلم😍😍😍

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
ما تحت  هیچچچچچچ شرایطی جدا نمیخوابیم حتی موقع دعوا!!!!از وقتی هم دخترم ۵ ماهه شد جاشو جدا کردم ...

ماهم مثشماییم

ولی من اصن نمیتونم درک کنم اینایی روکه دلیل میارن براجداخابیدن واقعاپس اون آرامشه که ازوجودهم میگیرن چی؟

منظورم ازآرامش  رابطه نیستا

من بلوچم   زبانم بلوچی  لباسم بلوچی  فرهنگم بلوچی  وطنم ایران  مکران بلوچستاااان 😍افتخارم اهل سنتم😍داداشای عزیزم خیییییلی زود رفتین هنوز باورندارم رفتنتونو هنوزم از  گوشه گوشه خونم صدای خنده هاتونو میشنوم باورندارم دگه نیستین تا باهم کل کل کنیم بعد تو کی بگم خودشیفته به کی بگم هندونه نزار برام سنگینن و... آخ خدایا راضیم برضایت کاری بجز صبر نداریم خیالم  راحته اونجا جاتون خوبه آخه شما خییلی خوب بودین حافظ قران و... بودین  مطمعنم خدا خلاف وعده نمیکنه الهی جاتون بهشت برین باشه  ......دعا میکنم خدا به هیییچ کی داغ عزیز نده اونم دوتا باهم 
2706