2752
2734

شوهرش با شوهرم همسن بودن و از بچگی رفیقن 

ارتباط خانوادگی داریم

قبلا خیلی بیشتر بود، الان کمتره

اما باز با این کمی، عذاب میکشم، فکرم درگیر میشه

من خودم چادری و پوشیده هستم

شوهرمم مذهبی و اهل نگاه کردن و این بساط ها نیست

دوستش هم معمولیه، نه خیلی مذهبی نه غیر مذهبی

قبلا هم اینجور نبوده،الان شاید یکی دو ساله متوجه نگاه های سنگینش میشم.... یا همینکه حرف میزنم، متوجه می‌شم کامل حواسش ب منه ک چی میگم،درصورتی مخاطبم اون نیس و آروم با همسرش حرف میزنم

دیشب بعد مدتها گفتیم بریم پیششون، گفتن خونه نیستیم و خونه مادربزرگش بودن و گفتن بریم اونجا، از اونجایی ک مادربزرگش فامیل شوهرم ایناست،گفتیم بریم اونجا

دیگه زنها و مردها کنار هم نشستیم، اکثر وقتا جدا میشینیم مگر اینکه فضا سبزی میریم ک کنار همیم بازم تقریبا جدا میشینیم اما خب دید هست🤨

خلاصه رفتیم خونه مادربزرگشون، دیگه مردها زنها تو یه اتاق بودن

خیلی عذاب کشیدم از نگاه ها

من فقط یبار اشتباهی چشمم خورد بهش،دیدم خیره شده بهم😔😔😔😔😔😔😔😔

از دیشب به هم ریختم.... هی دعا میکنم برا قلب خودم و اینکه اون فرد اینقده ب گناه آلوده نشه

زنش هم ظاهرا متوجه شد،رفت تو یه اتاق دیگه ب قصد اینکه مثلا بچه شیر بده.... منم صدا زد، رفتم

ازاونجایی ک خیلی رفیقن، فکر نکنم بشه صددرصد ارتباط خانوادگی رو قطع کرد

از طرفی با اینکه ارتباط رو کم کردیم، این تعداد دفعات کم هم تا چند وقت بعد دیدار، در عذابم و اذیتم و....

لطفا نگین اگه یه وقت چشم تو چشمش شدم، چشم غره برم بهش ک بفهمه  ، این کار حس میکنم خیلی بچگانه ست و اینکه انگار برا خودم زشته و طرف شاید نفهمه ک چرا اینجورش کردم،خنده ش بگیره

تعداد رای : 17
نظرسنجی
والا چی بگم
14
82%
منتظر جوابتون تو متن
3
17%

عاشق گزینه های نظرسنجیت شدم😂❤️

https://harfeto.timefriend.net/17178692639966•🦋مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه💛🌊 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برای منم پیش اومده تو یه فامیل نزدیک .بعد یه مدت خانم اش برا من قیافه گرفت احساس میکردم مثلا سر این موضوع بحثشون شده باشه و...در حالی که خانمش خیلی خوشگلتر از من بود منم اصلا اهل آرایش و...نیستم

یعنی بعضی مردا هرجوریم باشی بازم نگاه میکننا بعدم‌میگن مشکل از فلانی بوده که خودشو با نمایش گزاشته این بنده خدا که محجبه ست

بنظرم کلا قطع ارتباط تمام کن همسرت خواست بره ی بهونه بیار حالا خودت یا بچت

تو گرچه از ابتدا ممنوع بودی اما اسمت هوای حرام نفس کشیدنم بود و من هربار صدایت میزدم جانم چه شیرین میرفت
منم عاشق امضات شدم جالب و جدید بود

❤️😍

https://harfeto.timefriend.net/17178692639966•🦋مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه💛🌊 
برای منم پیش اومده تو یه فامیل نزدیک .بعد یه مدت خانم اش برا من قیافه گرفت احساس میکردم مثلا سر این ...

کاش این زنه هم ب شوهرش بد نگا کنه ک شوهرش متوجه بشه

دیگه بعدش نگا نکرد؟

والا میبینم ب زیبایی نیس، حالا من نمیدونم ما کدوممون زیبا تریم، اما دو قیافه ی متفاوت هستیم و دوتامون معمولی و در حد متوسط ب بالا هستیم

خب پس بیخیالش دیگه مگه چجوری نگاه میکنه؟

نمیدونم

نگاش نمیکنم میگم

متوجه می‌شم نگاهش ب منه

یا اینکه مثلا اگه سرش اونور نگا میکنه، تا من حرفی میزنم،سریع گردن میچرخونه سمت من، متوجه میشم دیگه و میبینی حرفم تموم شده، اما هنوزم متوجه سنگینی نگاهش هستم

2706