2752
2734
عنوان

کیا مثه من از همسرشون جدا میخوابن

| مشاهده متن کامل بحث + 112256 بازدید | 1419 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منکه تواین هفت سال یبارم کنارش نخوابیدم  عادت ندارم اونم همینطوره 😒

سفارش بهترین ماسک گل سرخ ضد جوش اکنه کک لک روشن کننده. پودر لاغری وچاقی معجزه  پودر افزایش تخمک و اسپرم. پودر ضدعفونت شستشو ...شماره ارسال 09133636094

من عقدم پیش اومده ظهرا با شوهرم بخابیم کنارهم اون زود خوابش میبره و خروپف منم مشکلی باخروپفش ندارم برام دلنشینه  اما حتی اگه خروپف نکنه خوابم نمیره وقتی کنارمه مثلا اون میخاد دیگه تازه بیدارشه من خوابم میبره خیلی دیر میترسم بعد عروسیم مشکل بخورم جامو جدا کنم

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   
قشنگ حرف دلمو زدین😅

بخدا حرف خیلی از پدرو مادراس،ولی خیلیا از سر تنبلی یا خستگی یا هرچیزی این عادتو به بچه میدن و تا بزرگی باید بچه تو خواب بچسبه بهشون!!!!!زشته واقعا!!هم تز نظر روانشناسی واسه بچه ها چه از نظر روابط زنو شوهری،واقعا تو اتاقی که بچه هست میشه بچسبی بغل شوهرت بخوابی جدای از راابطه؟!یه حرف خوبی بابام همیشه میزنه میگه شامه ی بچه خیلی قویه تا نمیفهمه باید جاشو جدا کنی وگرنه چه تو خواب چه بیداری میفهمه روابط بین مادرو پدرو و انقد کنجکاو میشه دیگه محاله بتونی جداش کنی

امیری حسین و نعم الامیر
😂😂😂😂آره ۹۰ درجه بعدشم کج میخوابم😂😂 عشقتون پایدار😍 من خفه میشم جای کوچیک و تنگ😑الان ک میگی ب ...

واای منم نفسم میگیره دوس دارم لنگام ۱۸۰درجه باز کنم موقع خواب😂😂

2706