2752
2734
عنوان

کیا مثه من از همسرشون جدا میخوابن

| مشاهده متن کامل بحث + 112243 بازدید | 1419 پست
تومنی یا من توام 😁😁  من اصلا هیچ معده  درد و این چیزا نداشتم هیچ ن حالت تهوع ,فقط بی حو ...

میخوایید اسمشو بزارید آراد منم چون داداش نداشتم شوهرمم همینطور یه خواهر این داره یه خواهرم من  دوس داشتم نی نی پسر باشه واسه همین براخودم میگفتم کاش پسر باشه اسمشو بزارم امیر علی یاامیر محمد اونم شوهرم میگ من پارسا دوس دارم شاید بزاریم محمد پارسا

اولین واخرین پسری که توزندگیم التماسشومیکنم  پسرمه  اونم واسه   مامان گفتنش  
تومنی یا من توام 😁😁  من اصلا هیچ معده  درد و این چیزا نداشتم هیچ ن حالت تهوع ,فقط بی حو ...

منم کل بارداریم نه تهوع نه استفراغ نه معده درد نه ویار و....هیچی نداشتم‌ اجیم بهم میگفت ادم فضایی😂😂😂دوقلوهم باردار بودم😂از همه بدترررر ۷کیلو فقط اضاف کردم و شکم نداشتم😔 عین یه تک قلو ۵ماهه بود شکمم. کوچولوووو.میرفتم سونو سونوگرافیست میموند تعجب که چرا شکم نداری. بچه هام سرجمع۴/۱۰۰بودن

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میخوایید اسمشو بزارید آراد منم چون داداش نداشتم شوهرمم همینطور یه خواهر این داره یه خواهرم من   ...

من واسم فرقی نداشت ,شوهرم پسردوست داشتن خیلی...  وقت زیاده واسه انتخاب اسم... 

انشالله خوشبخت بشن بچهامون ... 

همه مادرا ب هرچی میخوان برسن

آرزوهاتونو ب کسی نگین , بهشون نشون بدین ... 
2731
من بخاطر چربیه اینجوریم حس نمیکنم زیاد خدا زیادش کنه😁😁😁 واسه سنوهم ک میرم اینقدر فشار میده , بخا ...

چن کیلویی من ۵۴ ولی این ماه وزن نکردم ماه پیش۵۴بودم وای دیگ صب شد منه بیچاره باید صب ساعت هفت هم بیداربشم

چن کیلویی من ۵۴ ولی این ماه وزن نکردم ماه پیش۵۴بودم وای دیگ صب شد منه بیچاره باید صب ساعت هفت هم بید ...

نمیگم چند کیلوم ...خیلی بیشتر توام😁

خب برو بخواب

من اگه میتونستم براتون نقاشی میکردم که چه جوری میخوابیم سه نفره رو ی تخت دونفره  تازه نصف تخت ...

۱هیچ ازت جلوهستم.😎😎😎ما ۴نفره سرتخت دونفره. منو شوهرم وسط. دخترم سمت من پسرم کناره باباش. تاصبح .خخخخ. با ۳تا پتو.بچه هامم۴/۵سالن. دخترم ریزه میزس.‌پسرم تپلی. نمیدونم چطور جامون میشه😁😂

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
ای جوون خدا نگهشون داره واست

ممنووون گلم. همچنین برای شما😙

۲برابر تو😁😁😁😁😁

وای چقد چاقی چرا این همه چاقی کاش اول لاغرمیکردی بعد حامله میشدی توعین دوست منی اونم مثل توعه خخخخخ

وای چقد چاقی چرا این همه چاقی کاش اول لاغرمیکردی بعد حامله میشدی توعین دوست منی اونم مثل توعه خخخخخ

ای بابا خودمو میکشم ولی فایده نداره اینقدر میخورم ک خدامیدونه

الان زیر نظر متخصصم برنامه غذایی دارم

من بخاطر حاملگی جدا شدم تا الان که بچم یکساله و بخاطر کمبود جا و..

منم از اوایل بارداری قبلیم جداشد خوابمون. دست و‌پا میزد تو خواب شوهرم....بچم دوسالشه و دوباره باردارم‌همچنان جدائیم . شوهرم‌گرمایی و من سرمایی نمیشه یجا بخوابیم تو اتاقش رادیاتور میبنده یا در تراس باز میذاره خو من سرمامیخورم.ولی باهم‌خوبیم 

2706