2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

کلی هم  سرشغلش دعوا داریم درامدش خوبه ولی😕😔هیچ وقت خونه نیس چن مااااه از سالم میذاره میره گرمسیر زنبوراشو میبره ...منم همش تک وتنهام خاهر اینام ک ندارم با هیچ کسم رابطه نداریم

وصعمون خوب بود امسال این اعتصاب کمرمونو شکست😐😧

اعتصاب 

گرونی لوازم تعمییر ماشین 

لاستیک 

بیمه 

شوهر منم باربری داره میدونم اوضاعو که چطوره

هر چه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد 
اعتصاب  گرونی لوازم تعمییر ماشین  لاستیک  بیمه  شوهر منم باربری داره میدو ...

😧میخوایم خونه رو بفروشیم پولش بزاریم بانک از سودش خرج کنیم بانکم چیزی نمیده میگم بیا بزاریم نزول میگه عمرا ولی بانک که کفاف نمیده خواهر😧از ترس مخارج بالا بچه نمیارم از بس ال دی خورم نمیدونم شاید صد تا مرض اورده باشم بالا

همون Banooyekourd سابقم😊 (گلاره)
2740
😧میخوایم خونه رو بفروشیم پولش بزاریم بانک از سودش خرج کنیم بانکم چیزی نمیده میگم بیا بزاریم نزول می ...

ديوونه اي؟خونه داشته باشي نون شب نداشته باشي بهتره ك خونه بدي بعد چ كني؟الان خونه داريم خرج بخور نمير دربياريد ديك

😧میخوایم خونه رو بفروشیم پولش بزاریم بانک از سودش خرج کنیم بانکم چیزی نمیده میگم بیا بزاریم نزول می ...

نه اصلا این کارو نکن خونه نفروشی دیگه نمیشه که خرید 

ماشین چی دارید ؟

من به شوهرم میگم ماشین لودر بخره بده راننده یا ماسین سیمان 

قبول نمیکنه

هر چه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد 
ديوونه اي؟خونه داشته باشي نون شب نداشته باشي بهتره ك خونه بدي بعد چ كني؟الان خونه داريم خرج بخور نمي ...

میگم موقعی که ما خونه خریدیم تریلی خوب باهاش پول درمیومد ولی امسال گرونی قطعات و اعتصاب نمیشه باور کن خیلی سخته شوهرم پنج ماهه ماشینش تو گاراژ خاک میخوره تو زندگی من نیستی که شنیدن کی بود مانند دیدن😧

همون Banooyekourd سابقم😊 (گلاره)
2706