2737
2739
شما وهمسرتان برای من قابل تقدیر هستید  موفقیت روزافزون شما ارزوی ماست    

سلام گلم یه سوالی داشتم بیزحمت از همسرتون بپرسید زن از ماشین شوهرش که فوت شده چقدر ارث میبره؟آیا میتونه به جای مهریش ملشین همسر فوت شده اش رو کامل بگیره پولش رو؟چون مهرش بیشتر از پول ماشین هستش و اینکه همسرش بچه هم داره

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
سلام گلم یه سوالی داشتم بیزحمت از همسرتون بپرسید زن از ماشین شوهرش که فوت شده چقدر ارث میبره؟آیا میت ...

@missluxur (https://t.me/missluxur)این ایدیمه بفرست برام اونجا جواب بهت بدم 

09166008805شماره همسرمه اونجا هم میتونید بپرسید 

اینجا پیداکردن سوالت بعد برام سخت میشه تو خاص باشه بهتره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام گلم یه سوالی داشتم بیزحمت از همسرتون بپرسید زن از ماشین شوهرش که فوت شده چقدر ارث میبره؟آیا میت ...

اگر زوج فوت شده بچه داشته باشه زن علاوه بر مهریه اش یک هشتم اموال رو هم به ارث میبره.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
@missluxur (https://t.me/missluxur)این ایدیمه بفرست برام اونجا جواب بهت بدم  09166008805شماره ...

میتونم درخواست دوستی بهت بدم اونجا جوابم رو بدی گلم

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2728
چرا؟

بخاطر دو دلیل عزیزم ...اول اینکه با اینکه همسرم خیلی واسه شرکت زحمت کشیده و توی این ده سال که وارد زندگیش شدم دیدم که چقد باعث رشد بیشتر شرکت شد ولی برادرش چون تنبله و همش دنبال مفت خوریه متاسفانه ..چون کارخونه بنام باباشه فکر میکنه پول مفت...بدون زحمت باید بیاد تو جیبش ...و واقعا بیشتر اوقات با توقعات بیجا رو اعصاب ادمه ...دلیل دوم ..اینه که وقتی از نظر مالی تقریبا اوکی هستی متاسفم که این حرفو میزنم ..خانمایی هستن که باهات باشن فقط واسه اینکه واسشون خوب خرج کنی ..که تو محیط کارشون زیاد دیدم از این جور آدما..در هر صورت ..تا حالا که ازش خیانتی ندیدم ..خودمم خداروشکر اعتماد به نفسم بالاست😁 ..حسودم نیستم وگرنه خیلی اذیت میشدم 

از ماست که برماست ...(حال و روز اینروزای ما)
چرا چرت میگید داماد خاله خودم طلبس همسن شوهر منه باهم درس و شروع کردن شوهر من درس خدمت کلی بدبختی دا ...

مطمئنم زندگی یه طلبه رو از نزدیک ندیدید.

اکثر کسایی که قضاوت اینجوری دارن یا فقط موفقیت های طلبه ها در بعد از تحصیل، (بدون در نظر گرفتن شرایط سخت و طولانی تحصیلات حوزوی و مشکلات مالی هنگام تحصیل) میبینند یا از منابع مالی که ممکنه از طرف خانواده هاشون بهشون برسه اطلاعی ندارند.( طلبه هایی رو دیدم که بخاطر دوری راه تحصیل یا دوری مکان تبلیغات و داشتن زن و فرزند خانواده هاشون که توان مالی داشتند براشون ماشین خریداری کردند یا ممکنه اجاره خونشون رو متقبل بشن ولی بعدا بعضی که فقط از روی ظاهر قضاوت میکنن میگن چطور طلبه میتونه فقط با شهریه ماشین و خونه داشته باشه؟)