2737
2739
عنوان

به نظرتون تاپیک های حذف شده رو ممکنه روزی برگردونن ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 242 بازدید | 65 پست
وا طرف زحمت کشیده این همه تلاش کرده تاپیک شو پاک کنه بعد شما فعال کنین به دور از انصاف هست 😐 شاید ...

گزارش اصلا مال حذف تاپیک نیست باید زحمت بکشه بده نی نی یار 1 پاک کنه

چون همیشه این کارو میکنن یهو میزنن کل تاپیک هایی که با گزارش پاک شدن فعال بشه 

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌ساعت کاریم 5غروب تا 11 شب 5شنبه و روزهای تعطیل رسمی از صبح تا 11شب بنده هستم در خدمتتون🌶
اونا هم همینطور برنمیگرده فقط تاپیکهایی که با گزارش حذف شدن امکان فعال شدنش زیاده

نگفتید نینی یار،

مونا تهرانی دستور بده چی  ؟ بگه اونایی ک پاک کردین برگردونین

همه تاپیک ها و کامنت ها مربوط به یک نفر نیست  دوست عزیز.کاربری مشترکه بین دونفر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای بابا من گفتم نی نی یار پنج گفت پرا انقدر استرسی هستی دادیم میگیم بر نمیگرده ای بابا

از نینی یار پرسیدم تهرانی دستور بده چی

جواب نداده

حتما جوابش مثبته ک جواب نداده😭

اگه مونا تهرانی دستور بده چی؟ خدایا منو بکش که عضو این سایت شدم

مونا تهرانی چرا باید دستور بده تاپیک مردم باز بشه؟ ایشون خیلی بیشتر از هر کسی نگران کاربرا هستن خیالتون راحت باشه ایشون هیچوقت کاری نمیکنن که کاربرا لو برن 

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌ساعت کاریم 5غروب تا 11 شب 5شنبه و روزهای تعطیل رسمی از صبح تا 11شب بنده هستم در خدمتتون🌶
2742
از نینی یار پرسیدم تهرانی دستور بده چی جواب نداده حتما جوابش مثبته ک جواب نداده😭

ول کن تروخدا اینهمه کاربر داریم میگیم بر نمیگرده چرا باز نگرانی تو؟

نی نی یار پنج گفت تاپیک هایی که با گزارش حذف شده ممکنه برگرده ولی اگه شما از تی نی یار خواستی تاپیکتو  حذف کنه برنمیگرده هیچوقتت

𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 بهترین و زیباترین تاریخ زندگیمون🥹💕
مونا تهرانی چرا باید دستور بده تاپیک مردم باز بشه؟ ایشون خیلی بیشتر از هر کسی نگران کاربرا هستن خیال ...

اگه نگران بودن تعلیق رو این مدلی نمیکردن

که کاربری لو رفت درجا خودشو خلاص کنه

من یه چیزی هم نوشتم میفرستم پیویتون حتما بخونید و برای مدیر سایت هم بفرستید 

هرچند ممکنه تعلیقم کنین اما مهم نیست😞

از نینی یار پرسیدم تهرانی دستور بده چی جواب نداده حتما جوابش مثبته ک جواب نداده😭

نه کسی درخواست لغو داشت رفتم برای رسیدگی 

من کم سن و سال بودم عضو شدم عکسمو میذاشتم  حتی پست یک و گوگلی هم شد چمیدونم از جزئیات زندگیم ...

نترس برنمیگرده اگر یه موقع یه درصد برگشت من قول میدم همون روز همه تاپیکهاتون رو که برگشته بندازم تو حذف شده ها خیالتون راحت باشه

2738
نترس برنمیگرده اگر یه موقع یه درصد برگشت من قول میدم همون روز همه تاپیکهاتون رو که برگشته بندازم تو ...

امیدوارم.😔پیویتون هم چک کنید اون چیزی که فرستادم واسه مدیر بفرستین بدونن چه دردی داریم میکشیم

هرچند ممکنه تعلیق سیاه شم

اگه نگران بودن تعلیق رو این مدلی نمیکردن که کاربری لو رفت درجا خودشو خلاص کنه من یه چیزی هم نوشتم ...

خب تعلیق کاربری از اول هم همینطوری بوده اون مدلی هم باگ داشت هم پیامها روی پاکت نامه می موند و کلی مشکل فنی درست شده بود

تا وقتی بی احترامی و توهین نکنین هر پیشنهاد و انتقادی داشته باشین موردی نداره

خب تعلیق کاربری از اول هم همینطوری بوده اون مدلی هم باگ داشت هم پیامها روی پاکت نامه می موند و کلی م ...

توهین نیست طنز اعتراضی هست

به زبان ساده گفتیم حتی یک تاپیک نزدن واسمون .

حداقل اینطور من به جای همه حرفارو زدم 

امروز تایید میکنم اخه دیروز شلوغ بود نت هم کند خیلی سخت بود برام تایید عکس

@niniyar_5    

شیفت تون تموم شد تایید نکردین 

اینم شد رسیدگی؟ 

الان اگه تعلیق کردن بود پنج ثانیه ای رو هوا بودیم 

کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمن نیست، انسان دیگریست با دیدگاه دیگر، فقط همین…اگر فقط همین یک اصل را می پذیرفتیم، روابطمان بهتر می شد، آرامشی توام با احترام، به همین سادگی!مشکل ما افکار بسته است..!“بلندپروازباش🕊  آسمان‌به‌کسی‌تعلق‌ندارد🌱”
@niniyar_5     شیفت تون تموم شد تایید نکردین  اینم شد رسیدگی؟  الان اگه تعلی ...

سایت شلوغ بود و مزاحم داشت میرفتم عکس تایید میکردم مزاحم میامد تو تاپیک زشت میزد یا فحش میداد اون موقع بدتر بود خب عزیزم واسه عکس صبر کنین چی میشه؟ امروز خیلی شلوغ بود مزاحم هم بود هی عضو میشد قبل از این که پست بذاره می بستمش

سایت شلوغ بود و مزاحم داشت میرفتم عکس تایید میکردم مزاحم میامد تو تاپیک زشت میزد یا فحش میداد اون مو ...

چی بگم ادم بی ریشه همینه!!! 😑😑

مزاحمت ایجاد میکنه 

کاش این سایت قابلیت اینو داشت مردا عضو نشن 

یه تشخیص هویتی چیزی داشت

کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمن نیست، انسان دیگریست با دیدگاه دیگر، فقط همین…اگر فقط همین یک اصل را می پذیرفتیم، روابطمان بهتر می شد، آرامشی توام با احترام، به همین سادگی!مشکل ما افکار بسته است..!“بلندپروازباش🕊  آسمان‌به‌کسی‌تعلق‌ندارد🌱”
چی بگم ادم بی ریشه همینه!!! 😑😑 مزاحمت ایجاد میکنه  کاش این سایت قابلیت اینو داشت مردا عضو ن ...

نمیشه تازه همین کاربرای سایت هم رعایت نمی کنن امروز خیلی تاپیک جنسی داشتیم همه واضح و بی پرده سوال میپرسن و پستها افتضاح باید به تک تکشون رسیدگی کنم اینا واجبتر هستن چون پای مزاحم های بیشتری به سایت باز میشه 

2706