2733
2734

رییس جمهور 

لطفاً کدوم کشور رو نپرسید جواب نمی‌دم😎

میگن تو بهشت یه ظرف بزرررگ سیب زمینی سرخ کرده هست ،هر بار که برمیداری...یه فرشته دستت رو نوازش میکنه و میگه: عزیزم با خیال راحت  بخور! زیاد درست کردیم برای خورشت هم  نیست     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

در ضمن اینم بگم که فعلا باغیرت ترین ایرانیا کامیون دارا هستند.که از نون زن و بچه زدن و پای اعتصاب مو ...

بابامم راننده تریلی بود شوهرم از بچگی شاگردش بود 😍مرسی گلم با افتخار دختر کامیون دار هستم و زن یه کامیون دار 😊

همون Banooyekourd سابقم😊 (گلاره)
2731
آهاان 😂 Cargo ، يعني باربري. هواپيماهاشون مسافربري نيست و سپاهي هم هستن 😁

اها من بد خوندمش اصن مگه بچم ميزااااره😂😒 اره درسته من نخواستم زياد بازش كنم اينجا😂ميبيني ك جو رو😐 سپاهين بيشتو ايلوشين و انتونوف و... دارن

❤️❤️❤️❤️ميثاق❤️❤️❤️❤️
بابامم راننده تریلی بود شوهرم از بچگی شاگردش بود 😍مرسی گلم با افتخار دختر کامیون دار هستم و زن یه ک ...

خدا حفظشون کنه.🌻🌻🌻

اگر با نظرات و سبک زندگی من مخالفی،نیازی به ریپلای کردن و توهین و فحاشی نیست،فقط به خودت مسلط باش و بافرهنگ بودن رو تمرین کن🤫⁦✔️⁩⁦✔️⁩
2738
نه اخه انگار تعجب کردی شایدم باورت نشد ولی بخدا هستم زن اون وکیل ایرانی معروف

عزيزم مهم خودتيو زندگيت نياز نيس با قسم خودتو اينجا ثابت كني مجازيه با ادماي مجازي

راننده ماشین سنگین از اون سبیل کلفتاس 😐نمیدونم چرا تو نی نی سایت کلا شوهراشون یا پزشک متخصصن یا مهن ...

عزیزم مظلوم ترین قشر همین راننده های ماشین سنگین هستن 

هر چه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد 
بله که هستم  بیام خاموشت کنم

خب حالا يبار گفتي مي هستي خب باش چكارت كنم الان؟رو سرم بذارم حلوا حلوات كنم؟هركس تو شرايط و جايگاه خودش محترمه ديك بيشتر حرف نزن ك خرابترش ميكني بدترنشون ميدي

2706