2752
2734
كافر همه را به كيش خود پندارد. اصولا اينجور آدما خودشون دروغ زياد ميگن كه فكر ميكنن بقيه هم همه اش د ...

واقعا😂😂😂متوجه نشدم ياس اير چيه؟؟😂اي واي عزيزم پيگير كي بودي شما😂😊😍 اختيار دارين🌺 

❤️❤️❤️❤️ميثاق❤️❤️❤️❤️
فقط نتيجه گيريت😂😂😂 

با مثال گفتم كه براي بقيه دوستان هم كامل جا بي افته 😂😂😂 

شما هم نخند تو وضعت از ما بدتره كه خالي ميبندي بابات خلبانه اونم چيييي ٢ تا لايسنس . عقده هاي كودكيت رو مياي اينجا خالي ميكني؟ تو اي بي سواده خاله زنك... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببین شاید خندت بگیره ولی جنگ نرم که میگن همین نی نی سایته.که یه عالمه آدم جمع میشن هزار تا راست و در ...

جالب اینه کسی کهراس بگه یه کامنت میگه ورد میشه دلیلی نداره ده خط ده خط تایپ کنه ثابت کنه که داره راس میگه که چی بشه چه حوصله ای دارن😒

همون Banooyekourd سابقم😊 (گلاره)
با مثال گفتم كه براي بقيه دوستان هم كامل جا بي افته 😂😂😂  شما هم نخند تو وضعت از ما بدتره كه ...

من اعتراف ميكنم دختر عباس قصابم الانم دارم سنگدون مرغ پاك ميكنم😂

❤️❤️❤️❤️ميثاق❤️❤️❤️❤️

همسرم مهندسه اما يه كار ميگيره پول كارشو بعد چهارسال اونم با كلي دوندگي ميدن😐

فانتزييم اين بود دوران مجردي كه شوهرم دندان پزشك يا طلا فروش باشه🤕

اَللّهمَ صَلّّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ محمد

جالب اینه کسی کهراس بگه یه کامنت میگه ورد میشه دلیلی نداره ده خط ده خط تایپ کنه ثابت کنه که داره راس ...

در ضمن اینم بگم که فعلا باغیرت ترین ایرانیا کامیون دارا هستند.که از نون زن و بچه زدن و پای اعتصاب موندن.🌹

اگر با نظرات و سبک زندگی من مخالفی،نیازی به ریپلای کردن و توهین و فحاشی نیست،فقط به خودت مسلط باش و بافرهنگ بودن رو تمرین کن🤫⁦✔️⁩⁦✔️⁩
من اعتراف ميكنم دختر عباس قصابم الانم دارم سنگدون مرغ پاك ميكنم😂

آفرييين حالا شد. منم شوهرم معتاده الان دارم براش ذغال آماده ميكنم ببرم با دوستاش بكشه برن فضا. اينجا اگر بگي بدبختم و بيچاره ام ميان كلي قربون صدقه ات ميرن ولي كافيه بفهمن خوشبختي ، همه جور انگ دروغگويي بهت ميزنن

2706