2733
2734
عنوان

زن داداش بیشعورم

| مشاهده متن کامل بحث + 27597 بازدید | 372 پست
هیچی ندارم بهش بگم با این حرفش دیدگاهم به کل عوض شد دربارش

نمیدونم چرا خیلی برات ناراحت شدم.بیخیال دیگه بهش فکر نکن.ازاین بعد فقط بنظرم یه کوچولو رفتارتوباهاش عوض کن البت منظورم بی احترامی نیست

کاربری قبلیم ترکید بعلت نامعلوم(شایدسیاسی)🙄
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اااا.وقتی اومدن خیلی محترمانه بگو کاش قبلش میگفتین من کار داشتم بخاطر بچه ها نرسیدم انجام بدم.محکم و ...

درست میگی مقصر اصلی خودمم که چنین اجازه ای رو بهش دادم

شده در اوجِ جوانی با همین ظاهرِ شاد تا گلو پیر کسی باشی و قسمت نشود؟!
نمیدونم چرا خیلی برات ناراحت شدم.بیخیال دیگه بهش فکر نکن.ازاین بعد فقط بنظرم یه کوچولو رفتارتوباهاش ...

حتما همین کارو میکنم🌹

2742
استارتر عزیز من یکبار داشتیم تو جمع خانواده شوهرم از اخلاق مردها می گفتیم  یهو همه گفتن شوهر ...

باید بهش میگفتی داداشتت قبلا اینجوری نبوده چون کسی را دوس نداشته . چون دوستم داره روم حسااااسه 

2738
خانما چون با خونواده شوهرتون لجین دلیل نمیشه طرفداریشو بکنین درصورتی که همتون میدونین این حرف به دخت ...

اره موافقم به نظرم بدترین حرف ممکنه بهتون زد.کاش همونجا جوابش میدادی مگه شما رسم دارین قبل ازدواج شکم پر کنید..والا بعدش بخوای چیزی بگی کش دادنه.ولی باهاش سر سنگین باش اما به روش نیار که پروح میشه.

دقیقاااا...بد م نگفته...منم بهم گفته بودن شاید بدتراز این ج میدادم...خواهر شوهر یا

واااااا ، 

پس ببخشیدا بنظرم شاید شما خیلی حاضرجواب و تند باشید.که مثل زنداداش استارتر یا بدتر واکنش نشون بدین.

آخه بنظرمن استارتر حرف بدی نزده و جنبه شوخی بوده و اصلا واسه آدم متاهل باردار بودن اشکال نداره اما زنداداشش دیگه نباید به آدم مجرد اینو بگه اونم جلو همه .

بعضیا حرفها رو باید با یه لبخند ساده گذروند نه که فوری گستاخی کرد.

خدای مهربونم ، بخاطر همه اتفاقهای خوبی که به زودی واسم رقم میزنی ممنونم ! من به تو و توانایی هات ایمان دارم ، پس نگران هیچ چیز نیستم ! خودم و بدستت سپردم مواظبم باش😘 
اره موافقم به نظرم بدترین حرف ممکنه بهتون زد.کاش همونجا جوابش میدادی مگه شما رسم دارین قبل ازدواج شک ...

من از رو تربیتی که دارم جوابشو ندادم وگرنه هزارتاجواب زشت تر پیدا میشه 

خب به یه زنه متاهل بگی شاید حامله باشی توهینه؟ یافحشه؟ چرا الکی از زن داداشه حمایت میکنید

واقعا همینه .تو نی نی سایت هر حرفی ب زن داداش جرمه.زن داداش کلا باید لال باشه.همه طرفدار حقوق عروسن.طفلک دختر مجرد باید مواظب باشه حامله نشه؟؟؟؟؟منظور اینه ک تو با پسرها میخوابی مواظب باش شکمت پر نشه.خیلی خیییییلی حرف بدی زده بهت استارتر.واقعا نابودت کرده

دخترم دنیامه  
2706