2733
2734
عنوان

زن داداش بیشعورم

| مشاهده متن کامل بحث + 27613 بازدید | 372 پست

حرف زنداداشت واقعا زشت و دور از ادب بوده

فقط شما يه جا گفتى مشكل باردارى نداره و همش حامله اس

ممكنه جايى جلوش اينو عنوان كرده باشيد و واسه همين تند برخورد كرده مثلا فك كرده تيكه ميندازيد كه سيزده نفريم اگه باز فلانى حامله باشه 

چون تو چهار سال دوبار باردار شده به خودش گرفته

در هر صورت جوابى كه داد خيلى بد بوده

من كه قلبم واسه تو ميزنه هر دم تو دليه من♥️ كارشناس ارشد آموزش زبان انگليسى هستم جهت برگزارى كلاس هاى زبان به صورت خصوصى در خدمتم🥰
ببخشید ولی شما خودت ابروی خودتو بردی با این حرف و ابروی شوهرتم بیشتر😨چون هیج کس این کلمه ی اتاق خوا ...

انگار عمدا میخواستی راجع به روابط جنسیت بگی😨و اینو عیان کنی معذرت میخوام اون طرف فکر میکنه چقدر عقده داری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حرفی بود زدی جوابشم گرفتی . حالا چرا ناراحتی 

به زن متاهل راجع بارداری بگن تا به یه دختر مجرد میشه دوتا حرف پایاپای ؟؟؟به دختر مجرد بگن مواظب باش خودا باش یعتی رابطه جنسی داری با پسرا مواظب باش حامله نشی ؟میدونی بعضی خانواده ها خون مبریزن سر این حرف؟؟اگر پدر این دختر ادم متعصبی بود خون این عروسو میریخت!بعد اونطوری خوب بود؟اصلا فکر کردی به حرفش؟

2731
کاشکی من زبون زنداداشتو داشتم

من دارم😂ولی بم میگن حاضر جواب🤔

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼
انگار عمدا میخواستی راجع به روابط جنسیت بگی😨و اینو عیان کنی معذرت میخوام اون طرف فکر میکنه چقدر عقد ...

شما ک تک تک پستا رو جواب میدی حتما پستای دیگمم خوندی 

اگرم بازم فک میکنید من عقده ایمو بی شخصیت 

حتما شما هم خودتون از همون افرادید ک سرتون تو زندگیه بقیس ک کی شوهر میکنن کی بچه دار میشن 

اگه شوهر نکرده عیبو ایراد داره اگه بچه نمیاره نازاس...

😘واسم صلوات بفرستید😘
من دارم😂ولی بم میگن حاضر جواب🤔

منم اولا سکوت اختیار میکردم میگفتم ولش کن ارزس نداره 

ولی میدیدم پرو تر میشدن 

تا اینکه ترجیح دادم حاظر جواب باشن نگن اگر جوابی داشت سکوت نمیکرد🙄🙄🙄🙄

😘واسم صلوات بفرستید😘
من زن داداشم اگه همچین چیزی میگفت روزگارشو سیاه میکردم  یه سری به عمم به شوخی توهین کرد بعد گف ...

ااییی چه چندش!والا خواهر شوهر منم مثل تو عقده ی خواهرشوهر بازیه!والا ما خودمون هم خواهرشوهریم ولی عروسمون رو مثل داداشم دوست دارم چون انتخاب داداشمه و داداشم دوسش داره ولی اصلا درک نمیکنم شما و امسال شمارو!شما یا کمبود توجه دارید یا بیکارید یا داداشتون رو دوست ندارید!وسلام!

Trust on god and keep on, just be your self
من اصلا منظور بدی نداشتم چون ابجی خودمم مخاطب قرار دادم تنها روی صحبتم با اون نبود که اینجوری پرید ب ...

کلا اینطور مسایل حاملگی مسایل شخصیه که هیچ یک از خانواده ها نباید نظر بدن وگرنه قطعا با جبهه گیری روبرو میشن .اون فرد به عنوان عروس نباید تحت هیچ شرایطی تخت فشار باشه از این قضیه وگرنه اینطور عکس العملی قطعا نشون میده!

Trust on god and keep on, just be your self
چطورتوگفتی اشکال نداره ولی اون گفتنی بیشعورمیشه

حاملگی زن متاهل با دختر مجرد یکیه؟

حالا به شوخی گفته اینا یکیشون باردارند

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم، خدایا مراقبم باش  خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم،خالقم روز به روز بیشتر گناه عادی می‌شود و قبحش ریخته، من از عادی پنگاران گناه نباشم. پروردگارم جای ارزش و ضد ارزش با تفاسیر به ظاهر زیبا عوض می‌شود من از ظاهربینان نباشم.معبودم من از توجیه کنندگان گناه برای آرامی عذاب وجدان نباشم. بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم. پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش
چیزی نگفته که.گفته زنداداس یا ابجی حامله باشن میشیم ۱۳ وگرنه الان ۱۲ نفریم.خداییش کجای این حرف بدیه؟ ...

واقعا.همش طرف عروسا رو میگیرند

یکم منطقم بد نیست

یه بارم یه تایپیکی بود کاملا حق با خواهرشوهره بود همه طرفداری عروسه رو کردند

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم، خدایا مراقبم باش  خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم،خالقم روز به روز بیشتر گناه عادی می‌شود و قبحش ریخته، من از عادی پنگاران گناه نباشم. پروردگارم جای ارزش و ضد ارزش با تفاسیر به ظاهر زیبا عوض می‌شود من از ظاهربینان نباشم.معبودم من از توجیه کنندگان گناه برای آرامی عذاب وجدان نباشم. بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم. پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش
شما ک تک تک پستا رو جواب میدی حتما پستای دیگمم خوندی  اگرم بازم فک میکنید من عقده ایمو ب ...

الانم داری حرف از خودت در میاری کی نازاست کی بچه داره چیه اینارو از کجات در میاری یه نفر ب نزدیکانش از بچه دارن شدن بگه میشه جزئی از روابط انسانی نه روابز جنسی نه توهین کرده نه فضولی کرده نه اجبار به بچه دار شدن فعلا که خیلیا هم حرف منو تایید کردن شما هم افتخار کن به رفتار عجیبت و عریان صحبت کردنت والا کسی که بگه مسائل اتاق خوابم!!!!داره رویبقیرو باز میکنه!بعدم کلا هم رفتار شما به من مربوط نیست هرکاری میخوای آبروی شما به خودتون مربوط

الانم داری حرف از خودت در میاری کی نازاست کی بچه داره چیه اینارو از کجات در میاری یه نفر ب نزدیکانش ...

من نیازی به تایید شدن شما یا دیگران ندارم عزیزم 

هر کسم از یه چیزی خوشش میاد از یه جیزی بدش میاد منم ازین قضیه بدم میاد و حواب اونایی ک رو خط قرمزام پا میذارنو میدم....ولی من نمیدونم شما از جی داری میسوزی ک انقد با حرص جواب میدی ؟ 

من عریان حرف میزنم چش به شما ؟

😘واسم صلوات بفرستید😘
2706