2733
2734
عنوان

زن داداش بیشعورم

| مشاهده متن کامل بحث + 27597 بازدید | 372 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه مدت تو  و مامانت بچه هاشون نگه ندارید وقتی دیدی هم خیلی بهش بی محلی میکنی که بفهمه چه غلط بزرگی کرده،

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.
احتمالا اونم قصدش شوخی بوده وعقلش نرسیده چی دارم میگم واز بدجنسی نگفته

آره احتمالش هست متوجه نشده چی گفته.....

گاه باید سکوت کرد.‌‌...خدا پاسخگو خواهد بود .....شک نکن....
2731

میبینم نمونه عروس استارتر اینجا هم زیادن . خدایا از این عروسا نصیب من نکن

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

من خودمم دوست ندارم درباره بچه باهام شوخي كنن خواهرشوهرام

انصافا هم در اين باره حرفي نميزنن

شما هم نبايد ميگفتي عزيزم،مخصوصا اگه كوچيكتري

البته بستگي داره به جو بينتون و اينكه گفتين خواهرتون هم بوده،

ولي حرفشون واقعاااا زشت بوده.هيچ توجيهي نداره

اصلا واقعا زشته به يه دختر مجرد اينجوري بگي

اونم جلوي مادر پدر و برادرش

مليكا هستم🥰
2740
پس دیگه واقعا نمیدونم چرا قاط زده😁😁 فقط هنوزم نظرم اینه که شوخی ادم رو در معرض از بین رفتن حریم ش ...

درسته مثل همیشه 🌹

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
تیکه؟ 🤔 شک دارم تیکه باشه...مگر اینکه طرف ب دلایلی روش حساس باسه نمیدونم

من خودم به شخصه رو مسئله بارداری خیلی حساسم 

سن استارترو نمیدونم شاید از رو کم سنو سالیش گفته 

ولی اگر حواهر شوهر من چنین حرفی بهم بزنه بدم میاد یه بارم پدر شوهرم گفت نوه پسر یه جیز دیگس به فکر بچه باشید منم بهش گفتم مسائل اتاق خلبمون به خودمون ربط داره 

این همانا 

اسم بچه اوردن جلو من همانا

😘واسم صلوات بفرستید😘

خواسته یه چیزی گفته باشه. به دل نگیر. وقتی کسی بهت توهین میکنه همه به عدم تربیت خودش پی میبرن نه اینکه بخوان اون توهین رو در مورد تو باور کنن.

این پیج من توی اینستا هستletsdoit.kids حتما سر بزنید😊😊
واقعا بعضیا در مقابل یه شوخی شیرین وقاحتو تمام میکنن بعد با افتخار خودشونو حاضر جواب میدونن

این باید گیر مادرشوهر من میفتاد قشنگ از بناگوش دهنتو شکاف میداد جمجمه به دوقسمت تقسیم 

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
2706