2752
2734
عنوان

زن داداش بیشعورم

| مشاهده متن کامل بحث + 27613 بازدید | 372 پست
چیزی نگفته که.گفته زنداداس یا ابجی حامله باشن میشیم ۱۳ وگرنه الان ۱۲ نفریم.خداییش کجای این حرف بدیه؟ ...

ن بابا عزیزم امان از بعضی خواهرشوهرا ک دل عروس ومیشکونن

عشقم💖تاابد عاشقتم مرد باوفای من💓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

استارتر شاید یه لحظه خواسته جواب بده اصلا حواسش نبوده ب وضع تاهل شما فقط فوری جواب داده 

من خودم خانواده شوهرم خیلی تحت فشارم گذاشته بودن ی مدت مدرا کردم ولی بعدش هرچی گفتن فوری جواب میدادم الانم ناراحتن 

حق با شماست کاملا بی شعوره

تقصیر شمام هست که با آدمای بی شعور شوخی میکنی....

شما چیز بدی نگفتی.....واقعا متاسف شدم براش

گاه باید سکوت کرد.‌‌...خدا پاسخگو خواهد بود .....شک نکن....
هیچی نگفتم چی میتونه ادم بگه اخه

من باشم تازه کلی ذوق میکنم که حاملگیم برای خواهرشوهرم مهم بوده 

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
باید بابات میزد تو دهنش

درسته بابا یا مامانت باید میزدن دهنش که دیگه ب دختر مجردشون همچین حرفی رو نزنه واقعا غلط زیادی کرده

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.

ادم شوخی شوخی میتونی هر طعنه و کنایه ای بزنه

توی مسائل خصوصی دیگران دخالت نکنین تا جوابی که انتظار ندارین نشنوین. بچه دار شدن یه امر کاملا شخصیه و شما خودت بعنوان یه دختر جوون و مجرد ( نه خاله خانباجی)کار  قشنگی نکردی که اون حرفو زدی

عشقم عمرم نفسم نی نی تو دلیم  
شایدم مشکل باروری داره ولی نگفته. به اطرافیان یه لحظه ناراحت شده یا هرچی چمیدونیم تو دل دیگران چی هس ...

میگه دوتا داره

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
درسته بابا یا مامانت باید میزدن دهنش که دیگه ب دختر مجردشون همچین حرفی رو نزنه واقعا غلط زیادی کرده

غلط زیادی درستترین اسمیه که میشه رو کار زنداداشه گذاشت

و من الله توفیق

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
عمه اس برده که نیس بچه داریشونو بکنه حرفاشونم بشنوه زنک گستاخو

دقیقا....عمس.....تنها کسایی که در قبال بچه مسئولن پدر و مادر هستن و لاغیر

گاه باید سکوت کرد.‌‌...خدا پاسخگو خواهد بود .....شک نکن....
2706