2733
2734

اگه شب زود بخوابم مثلا ساعت ۱۱ یا ۱۲ حتما حتما ساعت ۳ و ۴ صبح بیدار میشم جوری که حس میکنم ده ساعت خوابیدم ، خوابم میپره نمیتونم بخوابم دیگه ، ولی اگه ساعت ۲ بخوابم روز بعد تا لنگ ظهرم بخوابم از خواب بیدار نمیشم ، شما هم این مشکلو دارین؟؟؟چرا اینجوری میشه

الان منم همینم

#قربانی کودک آزاری( خواهش میکنم مراقب بچه هاتون باشید حتی به نزدیکترین ادمای زندگیتونم نسپاریدشون من فقط هفت سالم بود ) در زندگیم سختی هایی را تحمل کردم که پیش از واقعه گمان نداشتم بتوانم. حتی بعدها باورنکردم که درآن ماجرا تاب آوردم. انسان خودش را نمیشناسد. خصوصا قدرت هایش را..(خسته ام از همه چیز از همه کس ) درگیر یک زندگی ام که نه توان ادامه دادن دارم نه پای رفتن دارم ذره ذره نابود میشم روحم .عمرم. آرزوهام.....دوستان عاجزانه محتاج دعاهاتونم دعا کنید وضعیت مالی همسرم بهتر بشه از این همه قرض و بدهی رها بشیم فقط معجزه اس که میتونه نجاتمون بده . تو نمازاتون فراموشم نکنید🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اره اون خواب اصلیه و تکمیل میشه انگار همون چند ساعت خواب اما از یساعتی ببعد ۲۰ساعتم بخوابی باز انگار خوابت میاد

دختر باید حیاداشته باشه پرده رو پنجره اتاق منم داره😉

وایییی چه بد منم خیلی زیاد خواب های عجیب غریب میبینم هر شب دارم خواب میبینم تو اکثرشون هم به عنوان مجرم دستگیرم کردن. جدا از اونها هم انگار دارم کارتون آلیس در سرزمین عجایب میبینم تو خوابام. آخه مشکل چیهههه؟؟؟😓

دردی که تو رو نکشه، قوی ترت می‌کنه...
2740

اسی خوابت بهم ریخته. باید ساعت خوابتو تنظیم کنی، بعد یه مدت دیگه عادت میکنی راحت می‌خوابی. خودم هم اینشکلی بودم یه طوری ساعت خوابمو تنظیم کردم که فقط ده ساعت بخوابم تو طول شب

وایییی چه بد منم خیلی زیاد خواب های عجیب غریب میبینم هر شب دارم خواب میبینم تو اکثرشون هم به عنوان م ...

حتما داری فیلم یا داستانی با این ژانر میبینی ، منم دو هفتس فقط خواب میبینم‌ خوناشامم و با بازیگرای سریال اورجینال اینور اونور میرم  چون که روزی شش هفت قسمتشو میبینم 

من اینطورم اگر ساعت 2 شب بخابم 4صبح بیدار میشم. 

عادت کردم بعدش هم دیگه نمیخوابم

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
حتما داری فیلم یا داستانی با این ژانر میبینی ، منم دو هفتس فقط خواب میبینم‌ خوناشامم و با بازیگرای س ...

وای خدایا😂😂 باورت میشه عین فیلما قسمت دارن؟ یه چند ماهیه کلا سمت فیلم و اینا نرفتم ولی این خوابا مگه ول میکنن منو 

از بچگیم مدام دری وری می‌دیدم😂 بدن پشه با سر گراز...

چه بد    

برای من خوبه چون از همون تایم بیدار میشم به کارام میرسم

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶