2733
2734
عنوان

هر کار می کنم نمی تونم همسرم ببخشم

| مشاهده متن کامل بحث + 2624 بازدید | 91 پست

استارتر به بچه تو شکمت فکر کن عزیزم❤   خداروشکر خونه به اسمته به نظر من خونه رو اینجا بفروش یه خونه دیگه تو شهر خودت به نام خودت بخر که شوهرت نتونه خونه رو برگردونه.. حق طلاق هم که داری از حالا برای خودت و بچه های گلت زندگی کن.. گور بابای شوهر خیانتکارت

متاهل💍 و متعهد💜 به جانم، مهردادم...❤  اگر:  A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z     برابر با:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26  باشد..    آیا برای خوشبختی و سعادتمندی، تنها تلاش سخت کافیست؟!    H+A+R+D+W+O+R+K       8+1+18+4+23+15+18+11=  98%      آیا دانش مارا به ۱۰۰% میرساند؟  K+N+O+W+L+E+D+G+E              11+14+15+23+12+5+4+7+5برابر است با  96%     عشق چطور؟!❤     L+O+V+E   12+15+22+5  برابر است با 54%   خیلی از ما فکر میکردیم اینا مهمترین باشن اما نه!  پول چطور😉       M+O+N+E+Y      13+ 15+ 14 +5 +25  برابر است با 72%....  اینا کافی نیستند😕   پس برای رسیدن به اوج باید چه کار کرد؟    نگرش!          A+T+T+I+T+U+D+E          1 +20 +20 +9 +20+ 21 +4 +5  برابر است با  100%💪💚      آره دوست من!  اگه طرز فکر و نگرشمون رو به زندگی، کار، گروه و عشقمون عوض کنیم زندگی ۱۰۰% عوض خواهد شد..💚  (نگرش همه چیز رو عوض میکنه)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
برام دعا کنید  ۵ شب نخوابیدم

ایشالا هر چی خیره عزیزم

خیلی ها رو دیدم که از آدم‌های سمی زندگیشون جدا شدن و الان بهترین زندگی رو دارن 

ولی خیانت تنها چیزیه که قابل بخشش نیست 

مثل راهیه که طرف یاد گرفته 

بازم میره همون راه رو 

خودکشی و فلان برای شما فایده نداره 

به این فکر کنید با خودکشی شما بچه هاتون باید چیکار کنن؟ با اون زن زندگی کنن؟ 

خیلی راحت جدا بشید با مهر و خونه و هر چیزی که گرفتید برای بچه هاتون یه زندگی آروم بسازید که چند سال بعد وقتی بهتون نگاه میکنن افتخار کنند که همچین مادری دارن

خونه اینجا اجاره ای .خونه تو شهر خودمونه

اگه میتونی خمونو بفروش یه جای دیگه بخر..  آخه من شنیدم تو دادگاه میشه اثبات کرد و برگردوند

متاهل💍 و متعهد💜 به جانم، مهردادم...❤  اگر:  A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z     برابر با:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26  باشد..    آیا برای خوشبختی و سعادتمندی، تنها تلاش سخت کافیست؟!    H+A+R+D+W+O+R+K       8+1+18+4+23+15+18+11=  98%      آیا دانش مارا به ۱۰۰% میرساند؟  K+N+O+W+L+E+D+G+E              11+14+15+23+12+5+4+7+5برابر است با  96%     عشق چطور؟!❤     L+O+V+E   12+15+22+5  برابر است با 54%   خیلی از ما فکر میکردیم اینا مهمترین باشن اما نه!  پول چطور😉       M+O+N+E+Y      13+ 15+ 14 +5 +25  برابر است با 72%....  اینا کافی نیستند😕   پس برای رسیدن به اوج باید چه کار کرد؟    نگرش!          A+T+T+I+T+U+D+E          1 +20 +20 +9 +20+ 21 +4 +5  برابر است با  100%💪💚      آره دوست من!  اگه طرز فکر و نگرشمون رو به زندگی، کار، گروه و عشقمون عوض کنیم زندگی ۱۰۰% عوض خواهد شد..💚  (نگرش همه چیز رو عوض میکنه)
ولی برا من برعکس الان مرور میکنم هر موقع با اون بوده با من دعوا ...

سعی میکنم خاطرات رو یاد آوری نکنم و گوشه قلب و ذهتم خاک بخورن 

الان دیگه رفتارام پخته تر شدن فقط به عنوان پدر بچه ها بهش احترام میزارم وهیج بحثی رو وسط نمیکشم 

خدا با اون عظمتش بنده گناهکارش رو میبخشه 

منم بخشیدمش 

ولی دیگه من اون  من سابق ساده نیستم 

2740
۵ ماه پیش بعد دعواها و گریه ها من اجازه دادم ببینه بچشو  ولی الان که فهمیدم هییی بابا بازیم دا ...

خیلی راه سختی داری کلا این زندگی دیگه هیچ وقت رنگ عشق و احساس تو را نمیگیره حالا حتی نره بچه را ببینه 

اگه دوسش نداری و برات مهم نیست بمون و از نظر مادی برای خودت پس انداز داشته باش زن محکم و قوی باش 

تا برای هر چیزی آمادگی داشته باشی 

وقتی اعتماد بنفس داشته باشی اون که باخته ن تو

توي انجيل همينو نوشته بود . فرض كن عشق 200 درجه باشه . درجه 200 مخصوص خداست . از درجه 199 تا 150 هم ...

دقیقا درسته کاملا موافقم من خودم شخصی مذهبی و با ایمانی هستم از وقتی با شوهرم ازدواج کردم اونقدر باورش داشتم بهش ایمان آورده بودم خیلی چشم پاکه آدم درستیه همه جوره از خودگذشتگی براش کردم همه جوره قبولش داشتم اصلا باورم نمیشد با یه زن حتی حرفهای عادی و محترمانه بزنه که خدا از بس دوسم داشت با اینکار شوهرم بیدارم کرد اونقدر سره نمازام گریه کردم اونقدر اشک ریختم درسته سخت گذشت ولی به خدا نزدیکتر شدم شوهرم به خودش اومد

میگه نمیگم طلاقت نمیدم چون حق با تو ولی من تا جایی بشه التماست میکنم  طلاق نمیدم  ولی خو ...

شوهرت خیلی کار بدی باهات کرده صدرصد تاوانشو میده اون دخترم باکره بوده؟ شاید از عقدش فقط خواسته با یه مرد باشه آور شده روز زندگیت 

من دیشب از فکر شما خوابم نمیبرد بنظرم اون زنه فیلمش بوده گفته دو ساله کجایی پس چرا شوهرت نقل مکان کرد به شهر زنه لابد چون رفت و امدش راحت باشه بنظرم پرینت تلفن دو سالو  بگیر ببین.اگه راست گفته باشن باز امیدی هست. اون زنه چرا بچه دار شد شاید چون شوهرت ولش نکنه در اینده به بچه چی میخوان بگن باباش کجاس مرده یا رفته ماموریت .چرا شوهرت شناسنامه رو در معرض دید شما گذاشت شاید خودشم از موش و گربه بازی خسته شده بود ونمیدونست چطور بگه . اون میتونست کاری کنه اسم بچه تو شناسنامش نباشه مثلا المثنی بگیره تو اون ثبت کنه. بهر حال اگر موندی سفت و سخت بگیر نزار حتی بچه رو ببینه دیگه ثابت کرد این مرد لایق فداکاری نیست 

شوهرت خیلی کار بدی باهات کرده صدرصد تاوانشو میده اون دخترم باکره بوده؟ شاید از عقدش فقط خواسته با یه ...

زن یه دختر داشته ۵ سال بزرگتر از همسرم هست.از نظر مالی تامین میکمنه همسرم .الان پرو برگشته گفته حالا که خانمت میفهمه بیشتر بیا پیشم