2737
2734
عنوان

💖دورهمی مامان های فروردین و اردیبهشت 98💖

| مشاهده متن کامل بحث + 240495 بازدید | 20088 پست
منم دقيقا همينطورم شيرم با فشار ميريزه بدش مياد خفه ميشه يا خسته ميشه سرشو ميكشه عقب هم خودش خيس ميش ...

خوش به حالتون پس من واقعا شیرم کمه چون پسر منم کلشو میاره بیرون نگاه میکنه ولی هیچ شیری از من نمی ریزه دلم برا پسرم میسوزه شیرم کمه و شیر خشک هم نمی خوره تا ماه دیگه ایشالله غذای کمکی رو شروع کنم وزن هم کم گرفته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوش به حالتون پس من واقعا شیرم کمه چون پسر منم کلشو میاره بیرون نگاه میکنه ولی هیچ شیری از من نمی ری ...

عزيزم بايد بزاري سينتو خيلي بمكه تا سينه شير توليد كنه تغذيه هم مهمه غذاهاي خورشتي كبابي برنج شربت مايعات دلستر صبحانه كامل و مكيدن بچه باعث افزايش شير ميشه

♥️
جوجه من دیشب نخوابیده و من همش دوساعت دیشب خوابیدم از صبح هم سردرد شدید دارم.نمیذاره بخوابم تا دراز ...

مسکن ها استامینوفن و ایبوپروفن مجاز هست 

در مورد قهوه میتونم بهت بگم هم خوندم هم امتحان کردم « قهوه بیخواب میکنه اساسی»

2731
عزيزم بايد بزاري سينتو خيلي بمكه تا سينه شير توليد كنه تغذيه هم مهمه غذاهاي خورشتي كبابي برنج شربت م ...

عزیزم ممکنه این کارا رو رو بکنم شیرم زیاد شه خیلی یا به ژنتیک هم ربط داره میگم نکنه کلا کم شیرم

عزیزم ممکنه این کارا رو رو بکنم شیرم زیاد شه خیلی یا به ژنتیک هم ربط داره میگم نکنه کلا کم شیرم

نه من ژنتيك رو قبول ندارم تو اين موضوع شيردهي بيشتر با مكيدن نوزاد و تغذيه مناسب قابل حله مكيدن واقعا تاثير زيادي داره 

♥️
واي يعني خوشم مياد با پسره من پا به پا پيش ميره ها😘😍 پسره منم همينطور شده فكركنم اقتضاي سنشونه شر ...

عزیزم😍😍😍

میگم پسره شما غلت میزنه؟یا خودش ب پهلو میشه؟ من خ باهاش تمرین میکنم اما هنوز خودش نمیتونه ب پهلو بشه

اللهم صل علی محمد وآل محمد
2740
سلام مامانای گل خوووبین؟ یه مدته سرنزدم🙈 خداروشکر بچه ها تپل مپل و سالمن  تنگی مجاری که گفتی ...

سلام مریم جون

خوبی؟

گل پسرا خوبن

به نظر منم باید طبیعی باشه پاشیدن روی صورت

در مورد بچه های دوزبانه باید بگم عالیه

من حدود یه ساله با این متد آشنا شدم اما از هفت هشت ماهگی واسه پسرم انیمیشنهای مخصوص سنشو میذاشتم

باید بگم الان  که پسرم چهار سالشه تقریبا انگلیسی متوجه میشه اما هنوز نمیتونه جمله بگه و فعلا کلمه های انگلیسی در جمله فارسی به کار میبره

به بقیه هم پیشنهاد میکنم حتما از این متد استفاده کنن

و در کنار این متد خیلی شعر و کتاب به زبان فارسی برای بچه ها بخونین تا مشکل دیر به حرف افتادن نداشته باشن

تجربه و روند یادگیری پسر من به این صورت بود

رنگها رو اول فقط به انگلیسی میتونست بگه

اعداد واسامی حیوانات فقط انگلیسی میگفت

صدای حیوانات(آخه صدای حیواناتشون با ما فرق داره یا کلا تو زبان ما صدایی برای اون حیوان تعریف نشده مثل صدای فیل) 

اشکال هندسی

حروف انگلیسی

و ...

اما به مرور خودش متوجه تفاوت دو زبان شد و الان فارسیشون رو میگه فقط 

البته شده زمانهایی که ناخودآگاه انگلیسی گفته

تو خلوت خودش کاملا با اسباب بازیهاش انگلیسی حرف میزنه و گاهی اوقات کلماتی که یاد نداره رو ادای انگلیسی در میاره که به اصطلاح میگن ببلینگ میکنه

همه ی مواردی که گفتم غیر مسقیم و فقط و فقط به وسیله دیدن انیمیشن مناسب سنش یاد گرفته و هیچ آموزش یا دخالتی از طرف من نبوده

در کل خواستم بگم من از این روش نتیجه گرفتم 

هم پسرم انیمیشن دیده و هم در کنارش و بدون اینکه آگاه باشه زبان دوم رو یاد میگیره

مسکن ها استامینوفن و ایبوپروفن مجاز هست  در مورد قهوه میتونم بهت بگم هم خوندم هم امتحان کردم « ...

ممنون عزیزم که جوآب دادی.از بی خوابی سردرد شدید داشتم دیگه به جوجه ناچارا قطره استامینوفن دادم تا بخابه چون بازم نمیخوابید و خودمم تونستم بخوابم.بی خواب آدم رو از پا درمیاره

مامانا پسر من وقتي قطره آد يا شربت رانيتيدين رو بهش ميدم اكثرا بالا مياره و هر چي شير تو شكمشه مياد بيرون. فقط مواقعي كه شكمش خالي باشه بالا نمياره. براي شمام اينجوريه؟

ميترسم ١٥ روز بعد كه ميخوام كمكي شروع كنم اونم بالا بياره. چون كمكي رو هم بعد شير قراره بديم ديگه. پسر قبليم اينجور نبود خيلي راحت شربت ها و قطره هاش رو ميدادم

خداوند هیـچ قفلـــــــی را بدون کلیـــــــدش خلق نمیکند و هیچگاه مشـــــــکلات را بدون راه حلـــــــشان سرراهتان قرار نمی دهد.
بـــــــــــه او اعتمــــــــــــــاد کنـــیــــــــد
خوش به حالتون پس من واقعا شیرم کمه چون پسر منم کلشو میاره بیرون نگاه میکنه ولی هیچ شیری از من نمی ری ...

کم بودن شیر به با فشار اومدن شیر نیست چندتا نشونه داره از رو اونا میشه فهمید.. اینکه بچه سینه رو بگیره و بعدش گریه کنه که یعنی سیر نشده، پوست صورتش اگه لطیف نباشه، روزی 5.6 تا پوشک اگه خیس نکنه، بی قرار باشه و گریه کنه یعنی شیر براش کمه. تازه اگه هم بچه کم شیر بخوره و سیر نشه ممکنه پوزیشن شیردهی نامناسب باشه یا دلایل دیگه.. استرس مادر هم ممکنه باعث کم شدن شیر بشه 

سن و وزن فسقلی چنده که میگین کم وزن گرفته؟ دکترش گفته؟ 

کم بودن شیر به با فشار اومدن شیر نیست چندتا نشونه داره از رو اونا میشه فهمید.. اینکه بچه سینه رو بگی ...

اره راست ميگي همينطوره من گاهي اوقات خيلي كم پيش مياد كه شيرم فشار نداره و سينم شل هست ولي شير دارم موقعي سينه پر فشار ميشه كه بيشتر از نياز بچه توليد ميشه اينو يه جا خونده بودم باا

♥️
2706