2752
2734
عنوان

💖دورهمی مامان های فروردین و اردیبهشت 98💖

| مشاهده متن کامل بحث + 240518 بازدید | 20088 پست
يه سوال ديگه اونايي كه پسراشون تنگي مجراي ادرار دارن چي شدكه بردين دكتر و فهميدين اينطوري هستن من ف ...

عزیزم پرش ادرارشون خیلی زیاده.باریک و با پرش زیاد ادرار میکنن یا حتی ممکنه کج ادرار بکنن الکی استرس نگیر عزیزم اگه تنگیه مجرا داشته باشه خودت متوجه میشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یه سوال داشتم خانوما شما ها شکمتون صاف شده یا نه من الان پسرم سه ماه و نیمشه ولی هنوز شکم وارم چیکار ...

منم شکم دارم وزنم به قبل بارداری رسیده ولی شکم هستش تو نت  گشتم دراز نشست بیشتر توصیه شده بود من اصلا وقت ورزش کردن ندارم شوهرمم رفته ژل لاغری موضعی گرفته اصلا خوشم نمیاد استفاده کنم

من بچم علايم رفلاكس پنهان داشت يك ماهه رانيتيدين ميدم ولي تغييري نكرده بازم وقت شير گاهي غر مي زنه ب ...

منم شیر خشک میدم ولی بیرون و مهمونی میبرمش البته چون هوا خیلی گرمه شبا یا عصرا

سلام مامانای گل خوووبین؟ یه مدته سرنزدم🙈

خداروشکر بچه ها تپل مپل و سالمن 

تنگی مجاری که گفتین ادرار پسرمنم کمی به سمت چپ مایله و فکرمیکنم بخاطر کوچکتر بودن بیضه سمت چپشه، البته دکتر گفت که کوچکتر نیست اب دور بیضه کمتره ، چون بالا میره و مثل بیضه سمت راستش همیشه پایین نیس.

اینکه ادرار به صورت بپاشه خب فکرمیکنم طبیعیه، ادرار پسرا اینجوریه دیگه، من دوتا پسرام تو فاصله تعویض پوشک پیش اومده که ادرارشون به سمت صورتشون بپاشه. اگه مطمئنین غیرعادیه که پیگیر بشیم.🤔

پسر من ماه سوم خداروشکر خوب وزن گرفت 6800بود سه ماهگی ،18مرداد چهارماهش میشه باید ببینم این ماه چطوره ولی خودم حس میکنم چند روزیه شیرم کمتره سویق ها تموم شده باز باید بگیرم ان شاءالله فردا.

مامانای گل ،من به تازگی  با یه پیجی آشنا شدم برای دوزبانه شدن بچه ها خوبه، یه سر بزنین دوس داشتین ازش استفاده کنین.

dozabaneh

Zabane_dovom_koodak

این دوتا پیج هردو متد دکتر امینی هست، زبان انگلیسی رو مانند زبان مادری یاد میگیرن برای زیر شش ماه هم سی دی صوتی داره و بعدش تصویری هس. گفتم شاید بدردتون بخوره😊

بچها اگه كسي اطلاعات داره لطفا كمكم كنه كه پسرم نياز به دكتر داره يا با همين روال پيش برم تا خوب بشه ...

سلام  پسر من هم علایم رفلاکس مثل کمونی شدن و حالت ادامس تو دهن و خس خس رو داشت وزنگیریش هم خوبه ولی یه مدت خیلی بالا میورد با هر بار شیردهی بردمش دکتر رانیتیدین داد

سلام مامان جونا

دختر من ٢ مرداد سه ماهش ميشه

احساس ميكنم گوش سمت راست يكم بل بلي شده از بس روش خوابيد و تا خورده

از امروز دارم چسب ميزنم فايده اي داره به نظرتون؟

البته گوشش كوچيكه و فقط كسي متوجه ميشه كه بغلش كنه و از نزديك پشت گوشش رو ببينه كه يكم فاصله گرفته از سرش

شما راه حلي  داريد؟

2706