2737
2734
عنوان

💖دورهمی مامان های فروردین و اردیبهشت 98💖

| مشاهده متن کامل بحث + 240480 بازدید | 20088 پست

جوجه من دیشب نخوابیده و من همش دوساعت دیشب خوابیدم از صبح هم سردرد شدید دارم.نمیذاره بخوابم تا دراز میکشم بیدار میشه کلافه ام کرده.

قرص مسکن چی میتونم بخورم روی شیرم اثر نمیذاره .قهوه چطور روی شیر اثر میذاره یانه باز بی خوابش نکنه.

از سردرد زیاد نمیتونم گوگل سرچ کنم ممنون میشم راهنماییم کنید

منم موقع شير خوردن بازيگوشي ميكنه به همه جا نگاه ميكنه خيلي هم بدش مياد مجبورش كنم به شير خوردن اونوقت لج ميكنه همونجوري به همون حالت ميمونم تا خودش دوباره برگرده و دهنشو باز كنه واسه شير خوردن 

♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سعي كنين بچهاتونو حموم كنين هفته اي دوبار خبلي باعث ارامششون ميشه و راحت شير ميخورن ميخوابن ولي مواظب باشين سرما نخورن از الان ديگه ديدشون بهتره و بيشتر ارتباط چشمي برقرار ميكنن و بيشتر دنبال ماجرا جويي هستن تا شير خوردن بايد يكم تو شير خوردنشون حوصله به خرج بدين 

♥️

من وقتي پسرم بازيگوشي ميكنه موقع شير خوردن باهاش حرف ميزنم حواسش ميره به حرفاي من ديگه سينمو از دهنش در نمياره خيلي هم براش جالبه كه باهاش حرف ميزنم با چشاي باز دقت ميكنه بهم ميخنده و با ولع بيشتري شير ميخوره خيلي تاثير داره

♥️
2728

پسر منم بعضي وقتا بازيگوشي ميكنه مخصوصا وقتي داداشش تو خونه بازي ميكنه و سر و صدا ميكنه همش چند تا ميك ميزنه و برميگرده اونو نگاه ميكنه و ميخنده

ولي شير من وقتي ول ميكنه همه جام رو خيس ميكنه همشم دستمال كاغذي ميزارما ولي هي كه ميخوره ول ميكنه هم گردن خودش شيري ميشه هم لباس من

شير من موقعي كه ول ميكنه با فشار پرت ميشه

خداوند هیـچ قفلـــــــی را بدون کلیـــــــدش خلق نمیکند و هیچگاه مشـــــــکلات را بدون راه حلـــــــشان سرراهتان قرار نمی دهد.
بـــــــــــه او اعتمــــــــــــــاد کنـــیــــــــد
پسر منم بعضي وقتا بازيگوشي ميكنه مخصوصا وقتي داداشش تو خونه بازي ميكنه و سر و صدا ميكنه همش چند تا م ...

منم دقيقا همينطورم شيرم با فشار ميريزه بدش مياد خفه ميشه يا خسته ميشه سرشو ميكشه عقب هم خودش خيس ميشه هم من واسه همين ميگم مرتب احتياج به حموم كردن دارن كه هم تميز بشن هم با اشتها شير بخورن

♥️
منم دقيقا همينطورم شيرم با فشار ميريزه بدش مياد خفه ميشه يا خسته ميشه سرشو ميكشه عقب هم خودش خيس ميش ...

اره من خودم اكثرا هر روز ميرم حموم هر دوپسرامم يه روز در ميون ميبرم. پسر بزرگم از بس تو خونه ميپره بالا پايين موهاش خيس عرق ميشه، كوچيكه هم، هم شيرم ميره روش و هم صبحها كه از خواب برميدارمش ميبينم پشت لباسش كمي خيس شده و عرق كرده.

ولي با وجود اين گرما، من تابستون رو بيشتر دوست  دارم چون بچه نياز به لباس زياد نداره و راحت ميبري بيرون. ما اكثرا عصرها هم سه نفري ميريم بيرون پارك اينا يا خريد، هوامون عوض شه

خداوند هیـچ قفلـــــــی را بدون کلیـــــــدش خلق نمیکند و هیچگاه مشـــــــکلات را بدون راه حلـــــــشان سرراهتان قرار نمی دهد.
بـــــــــــه او اعتمــــــــــــــاد کنـــیــــــــد
2740
مامانا دكتر براي ني نياي شما آهن و از الان نوشته؟دكتر براي دخترم امروز نوشت ولي بهداشت گفت از ٦ ماهگ ...

سلام.. دکتر پسر من فوق تخصص نوزادان هست و تو دانشگاه‌ و بیمارستان مدام سمینار برگزار میکنه..  تو سمینار دیروزش توضیح داد که تجویز قطره آهن از شش ماهگی به بعد یه بخاطر اینه که شیر مادر بعد شش ماه فاقد آهن هست. و قبل اون ویتامین آد تو شیر مادر نیست که به شکل قطره تا شش ماهگی تجویز میشه. بعد اون آهن.. 

سلام مامانا پسرم فردا سه ماهش میشه چند روزه وسط شیر خوردن ول میکنه و دورو برو نگاه میکنه هرکاریم می ...

واي يعني خوشم مياد با پسره من پا به پا پيش ميره ها😘😍

پسره منم همينطور شده فكركنم اقتضاي سنشونه شروعه بازيگوشياشون

سلام مامانا پسرم فردا سه ماهش میشه چند روزه وسط شیر خوردن ول میکنه و دورو برو نگاه میکنه هرکاریم می ...

نه عزیزم بازیگوش شدن دیگه..پسر منم وسط شیر خوردن بهم نگاهمیکنه و‌دوست داره باهاش حرف بزنم کلی ام میخنده ....بزار هر موقع میلشون بود ....ولی اگه خوابش بیاد یه چیزی میزارم روی سرش باهاش حرف نمیزنم

2706