2752
2734
عنوان

💖دورهمی مامان های فروردین و اردیبهشت 98💖

| مشاهده متن کامل بحث + 240518 بازدید | 20088 پست
کم بودن شیر به با فشار اومدن شیر نیست چندتا نشونه داره از رو اونا میشه فهمید.. اینکه بچه سینه رو بگی ...

عزیزم دکتر گفت شیرت کمه شیر خشک بده اما پسرم نمی خوره شیر خشک پسر من ۵۹۰۰ بود تو این هفته شنبه هم سه ماهش می شه خیلی ناراحتم ولی کاری از دستم بر نمیاد همش هم دارم مایعات و گوشت می خورم

پسر من هیچ کدوم نشونه ها رو نداره سینمو میخوره همونجا هم خوابش می بره اکثر موقع گریه هم نمیکنه معمولا ساکته دکتر میگم گریه نمی کنه میگه به کم خوردن عادت کرده دلم براش می سوزه عزیزکم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پسر من هیچ کدوم نشونه ها رو نداره سینمو میخوره همونجا هم خوابش می بره اکثر موقع گریه هم نمیکنه معمول ...

عزيزم پسر منم تو سه ماهگي فقط ٦١٠٠ بود تازه شيرمم زياده هميشه ميره رو لباسم و پسرم زياد نميخوره كه خالي كنه

شايدم وزنش ميگين زياد بالا نرفته از كم بودن شير نباشه چون پسر منم ساكته و شيرمم ميبينم كه زياده ولي خودش زياد نميتونه بخوره و وزنش اين ماه زياد بالا نرفت. پسر من خيلي خوابالوئه. هميشه حين شيرخوردن خوابش ميبره و خوب و كامل سينه ام رو خالي نميكنه و كلن بچه شكموئي نيس. منم ميخواستم شيرخشك بدم ولي دكترم گفت بايد بعد شير خودت بدي بعد من ديدم اين بعد شيرخودم ديگه سير ميشه و نميخوره كه. چون اگه ميخورد شير خودم رو ميخورد ديگه. براي همين هنوز ندادم

خداوند هیـچ قفلـــــــی را بدون کلیـــــــدش خلق نمیکند و هیچگاه مشـــــــکلات را بدون راه حلـــــــشان سرراهتان قرار نمی دهد.
بـــــــــــه او اعتمــــــــــــــاد کنـــیــــــــد
پسر من هیچ کدوم نشونه ها رو نداره سینمو میخوره همونجا هم خوابش می بره اکثر موقع گریه هم نمیکنه معمول ...

اگه هیچ کدوم از اون نشانه ها نیست پس شیرت کم نیست! الکی تلقین نکن به خودت و استرس نگیر.. 

پسر من 3500 دنیا اومد. قبل یک ماهگی چند روز دل درد بدی داشت و خوب شیر نمی‌خورد. نهایتا یک ماهگی باز 3500 مونده بود! اما بعد اون، به مرور شروع کرد به وزن گرفتن، تو دو ماه 2200 وزن گرفت و الانم تو سه ماهگی 5700 هست! و دکترش هم گفته کاملا سالمه و مشکلی هم نیست.. اینا رو گفتم که دلت آروم بگیره.. وگرنه بچه با بچه فرق میکنه، مهم نمودار رشد هست که نرمال باشه و بچه وزن کم نکنه. و کم یا زیاد وزنش به مرور بره بالا.. 

بهترین کار برای شما داشتن آرامش، خوردن چیزهای شیرآوره.. خوردن غذاهای مقوی، روزی 14تا بادوم درختی، یه عااالمه آب، قطره شیرافزا هم هست، دم نوش رازیانه و سویق و کلی چیز خوشمزه که شیر رو غنی میکنه.. آروم باش و به خودت برس فقط

اگه هیچ کدوم از اون نشانه ها نیست پس شیرت کم نیست! الکی تلقین نکن به خودت و استرس نگیر..  پ ...

ممنون خیلی آروم شدم با نوشته تون پس شاید شیرم خوب باشه حتما سعی میکنم ارامش داشته باشم و چیزای مقوی بخورم مهم راس میگین سالم بودن هست کم وزیادش مهم نیست واقعا ممنون

مامانا لطفا هر كي كمكي رو شروع كرده بياد بگه كه چي ميده و چجوري درست ميكنه

منم بعد ١٥ روز شروع ميكنم

خداوند هیـچ قفلـــــــی را بدون کلیـــــــدش خلق نمیکند و هیچگاه مشـــــــکلات را بدون راه حلـــــــشان سرراهتان قرار نمی دهد.
بـــــــــــه او اعتمــــــــــــــاد کنـــیــــــــد

بچها جديدا پسر من صبحا بينيش كيپ ميشه و با گريه از خواب بيدار ميشه جاي خوابمون هم هواش خيلي خوبه نه سرد نه گرم خنكه و هيچگونه بادي بهمون نميخوره نميدونم دليلش چيه بينيش هم كثيف ميشه مرتب تميزش ميكنم نميدونم از اون كثيفي كيپ ميشه يا خودش كيپ ميشه

كسي تجربه اي داره ؟

♥️
بچها جديدا پسر من صبحا بينيش كيپ ميشه و با گريه از خواب بيدار ميشه جاي خوابمون هم هواش خيلي خوبه نه ...

پسر من گاهی وقتا اینجوری میشه من سدیم کلراید استفاده میکنم

اللهم صل علی محمد وآل محمد
من چهار ماهش كه تموم شد ميخوام از ميوه شروع كنم 

عزيزم چرا با ميوه تا بحال نشنيده بودم  

من خودم به اميد خدا ميخوام با فرني و حرير بادوم شروع كنم 

ارد برنجش رو هم خودم درست ميكنم

پسر من چند روز سرما خورده بود بهش با نشاسته مثل فرني درست كردم هر سري چند تا قاشق دادم خورد 

به نظرم كه خوشش اومده بود 

سلام مریم جونی بچه های گلت چطورن??یعنی بیضه پسرت بالا بوده??واسه اراد منم سمت چپیش موقع تولد بالا بو ...

سلام عزیزم خداروشکر خوبن 

اره گلم بیضه چپش بالا میره رفت و برگشت داره وقتی بدنش گرم هس و دمای بدنش عادیه بیضه پایین میاد و وقتی سردشه مثلا میخوام حمومش کنم بیضه چپ بالا میره ولی راست همیشه پایین هست.

نمیدونم گلم دکتر گفت درحالت عادی دور  بیضه اب هست (شاید برا محافظت از بیضه) که وقتی بیضه بالا مونده باشه اب کمتره، برا پسر من دکتر گفت واسه همین بیضه چپ کمی کوچکتر دیده میشه.

2706