2733
2734

کسی تاحالا تجربه خوردن دوتا قرص اورژانسی بعد از رابطه رو داشته؟من رابطم بدون دخول بود ولی حس کردم منی ریخت واژنم بلافاصله اورژانسی ۱.۵ خوردم فرداشم دوتا ۰.۷۵ اردیبهشت دوبار خونریزی داشتم کسی تجربه داشته تاحالا؟چقدر بهم ریخت بدنتونو؟

من 

تیروئید و تنبلی تخمدان و بی‌میلی و ریزش مو و بداخلاقی و کسل وخسته بودن مداوم

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡

خوردم چند روز بعدش پریود شدم

تو مثل مورفین میمونی برای من معتادم به بودنت الان که نیستی حالم بده نه خواب درست دارم نه خوراک درست . .میشه برای رسیدنم به عشقم برام یه صلوات بفرستین ممنونم ازتون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من تو اردیبهشت خوردم  هفته بعدش دوروز خون ریزی داشتم الانم با چند روز تاخیر پریود شدم

من ۴ فروردین خوردم ۵روز بعدش خونریزی شدید گرفتم ۳ روزه بود برا شماعم شدید بود خونریزی ک بعد قرص داشتید؟