2733
2734

اگه برم خونه مادرشوهرم گوشیم مثلا کنار مادرشوهرم باشه من تو اشپزخونه یا اتاق باشم گوشیم زنگ بزنه زود برمیداره جواب میده بابا بیشعور شاید یه تماسی باشه نخوام به طرف جواب بدم منو هم صدا نمیزنه زود بیام جواب بدم زودی برمیداره جواب میده به گوشیم بی شخصیت عالم

یا اگه گوشیم زنگ بزنه خودمم جواب بدم هی میگه کیه کیه چی میگفت چی میگفت اخه به تو چه مربوطه

شوهرم تا حالا دو بار متوجه شده این کارو انجام میده به مامانش گفته اخه چرا به گوشی زن من جواب میدی جواب نده خواهشا دست نزن

مامانم میگه حساس شدی اون منظور نداره ولی این زن اونقدر منفوره اونقدر کارا و بی احترامی ها کرده که حالم ازش بهم میخوره از هر رفتارش ناراحت میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

گوشی ات دم دسترس نگذار، اون تغییری نمی کنه ، فقط شاید توی دراز مدت با حواب های مبهمی که بهش بدی، شاید کمتر سوال بپرسه

تاپیک دکتر هلاکویی و تعلیم و تربیت کودکان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1018272&PageNumber=1
منم بودم ناراحت میشدم معنی نداره این حجم از فضولی

خیلیییی بی شخصیته

یه بار نمیخواستم بنابه دلایلی جواب دخترخالمو بدم چند بار گوشیم رنگ زد دید جواب نمیدم پرسید کیه جواب نمیدی گفتم دخترخالمه بعدا زنگ میزنم بهش الان سردرد دارم رفتم سرویس اومدم دیدم بی شخصیت عالم جوابشو داده بهش گفتم مامان مگه نگفتم حوصله ندارم چرا جوابشو دادی 

خیلیییی بی شخصیته یه بار نمیخواستم بنابه دلایلی جواب دخترخالمو بدم چند بار گوشیم رنگ زد دید جواب نم ...

وا یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟یبار ی برخورد قطعی کن تمومش کنه نمیشه ک خب اینجوری آبروت بدتر پیش دخترخالت رفت فک کنم 

حق داری ولی خیلی راحت گوشیتو سایلنت کن و جلو چشمش نزار خانوادتم در جریان بذار که اگه تماس گرفتن و ...

مامانم وسواس داره نمیتونم جواب ندم وگرنه به عالمو ادم زنگ میزنه پیدام کنه

شاید دنبال آتو ازت. ولی یسری ها هم متوجه نیستن یه بار مادرشوهرم گوشی شوهرمو جواب داده بود به همکارش و یه مشتری دیگه گفته بود رفته حموم. میگفت برگشتم زنگ زدم بهم میگفتن عافیت باشه🤣🤣🤣حالا مامانش تا یه مدت انکار میکرد که جواب داده تا بالاخره گردن گرفت

گوشی ات دم دسترس نگذار، اون تغییری نمی کنه ، فقط شاید توی دراز مدت با حواب های مبهمی که بهش بدی، شای ...

مامانم وسواس داره نمیتونم سایلنت کنم اگه جواب ندم ه به عالمو ادم زنگ میزنه پیدام کنه

اولا گوشیتو جلو دستش نذار دوما اگه یبار دیگه اینکاررو کرد گوشیتو با یه حالت پر از خشم از دستش بگیر بعد به طرف بگو اینجا متوجه نیستن که نباید نقش منشی بازی کنن گوشی منو جواب میدن بذار کنف شه تا دیگه برنداره 

2706