2737
2734
[QUOTE=68531153]نی نی مو شیر میدم درد میکشم و اشک میریزم جراتم ندارم جلوی شوهرم گریه کنم اصلا انگار ...

چون میاد میبینه میگه اداهای خواهرته افسردگی بعد از زابمان

چون خواهرم جدا شد بعدش از شوهرش

همش میترسه....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشید افسردگی بعد از زایمان چه جوریه؟ یعنی از اینکه بچه دار شدین ناراحتین؟

نه عزیزم بعد زایمان ادم خیلی از لحاظ روحی بهم میریزه مشکلات شیردهی هست مشکلات بخیه هست شکل وظاهر آدم بهم میریزه یه بچه کوچیک که این چیزارو نمیفهمه و همش باید بهش برسی خونه زندگیت و خودت که همیشه منظم ومرتب بوده شلخته وبهم ریخته میشه کلا همه اینا باعث میشه ادم افسرده بشه ولی بعدمدتی خوب میشه 

2728
چون میاد میبینه میگه اداهای خواهرته افسردگی بعد از زابمان چون خواهرم جدا شد بعدش از شوهرش همش میتر ...

حال نامساعدروحی به مردا هم سرایت میکنه خودتو قوی نشون بده سعی کن افکارمنفی به ذهنت نیاد.

2740

عزیزم منم دوتازایمان داشتم.هردوهم سزارین ومیفهممت کاملا

تاجاییکه میشه ازهمسرت کمک بگیر

توکارای خونه ، توپرستاری ازخودت و چه تونگهداری ازبچه.بازبون نرم .باهاش صحبت کن.بگو بدنت تحت فشاره .چندتا مطلب سرچ کن درموردحمایت عاطفی از زن بعداززایمان واینا بده بخونه

کارهای خونه وآشپزی رو اگر کمک نداری،درحد رفع تکلیف انجام یده.خودت رو خسته نکن.هممون میدونیم خونه ای که بچه کوچیک داره تمیزنمیمونه.والا من تا چندماه بعد تولد دخترام انگارخونه ام رنگ مرتبی رو نمیدید.اول ازهمه خودت قبول کن که واردیه شرایط و مرحله جدید شدی.انتظار خونه قبل رواز خودت نداشته باش.وسایل مورد نیاز خودت و بچه رو دم دستت بزار که تند تند پانشی بگردی و پیداکنی.تغدیه ات رو تقویت کن .مقوی بخور.غذاهای راحت ولی مقوی بپز.مثل ماهیچه.

به نام خداوند رنگین کمان                                  چنین گفت با ما،به روشن بیان                                     که فردای ایران ،بسی روشن است                                   به پاکی خونم ، به نامم کیان 🌈🌈                
ولی دیگه اون آدم سابق نمیشم😢

چرا میشی بهتر و قوی تر هم میشی چون دیکه مادر هم هستی

نکند فکر کنی در دل من مهر تو نیست❤.                     گوش کن! 👂نبض دلم زمزمه اش با تو یکیست.                          😊😊😊😊☺☺☺☺😄😄😄😄                                                                                                    هرگز ننشین متر بزن خوبی خود را😉                         اندازه ی خوبی به ندانستن آن است❤☺
دوشنبه میشه سه هفته....

رفتم خاطره زایمانتو خوندم بامزه بود

ان شاءالله سلامتیتو زود به دست میاری

خیلی جالب بود منم زایمان اولم لولاگربود خیلی راضی بودم اصلا اذیتم نکردن خدا رو شکر

ولی دوتا جغله هام میلاد از میلاد بیشتر راضی بودم اتاق خصوصی هم داشت که خیلی خوب بود

عمه شوهرم تو لولاگر پرستاره

من شیعم،حیدر آقامه  
2706