2733
2734
اره صد در صد

دكتر عباس شهيدي 

تو قم مطب داره 

عاليه 

از كل ايران ميرن پيشش 

مخصوصا براي افسردگي بعد زايمان من دو نَفَر رو ميشناسم رفتن 

مطمعن باش خوب ميشي 

دست من سوي خداست🙏دوستان براي حاجت رواييم صلوات بفرستين لطفا❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من نمیدونستم افسردگی بعداز زایمان چطوره اما واقعا حالم بهم ریخت چون سزارین اورژانسی بودم معده و رود ...

چه مادرشهر خوبی.مادرشوهر من میگفت واقعااااا انقدر درد داری؟؟؟یا چرا انقدر میخوابی؟؟؟حالا دخترش زایمان کرده  نمیزاره تکون بخوره.واسه من اولین بار که بچه امو بغل کرد گففت آخ کمرم گرفتتتت

چه مادرشهر خوبی.مادرشوهر من میگفت واقعااااا انقدر درد داری؟؟؟یا چرا انقدر میخوابی؟؟؟حالا دخترش زایما ...

خدا رو هزار مرتبه شکر خیلی خانواده شوهرم خوبه 

خیلی باهاشون راحتم باور کن با خانواده خودم معذبم‌

بیمارستان خواهر شوهرام و مادرشوهرم پیشم بودن نذاشتم از خانواده خودم بمونه

تا دوماه هم من یه دونه لباس از بچم نشستم و انقدر حالم بود نمیتونستم تروخشکش کنم دیگه خواهرشوهرم همه کارای دخترمو میکرد فقط میداد من که شیرش بدم

خدایا شکرت که هستی
2728

منم افسردگی گرفتم بعد زایمان اولم .همش گریه میکردم شوهرم تعجب کرده بود خانواده خودم میگفتن چرا اینجوری شدی سینه هام زخم بود شیرم کم بود چون سزارین شدم هر کس هم میومد میگفت وای سزارین شدی گریه میکردم که چرا سزارین شدم .خلاصه همه دردای شمارو داشتم انگار بعد به دنیا اومدن بچه هم خودت گیج میشی هم شوهرت بعد یه مدت خوب میشی ولی باید بخوای به خودت کمک کن من خواهرم کمکم کرد هر روز زنگ میزد که بیا خونم بهم میرسید از محیط خونه دور میشدم حالم بهتر میشد خلاصه فکر میکردم هیچ وقت خوب نمیشم میدونم بدترین حس دنیاس  الان میترسم برای بچه دومم بگیرم همش ترس رو دارم خدا کمکم کنه .انشالله شما هم از این بحران موقتی زود بیرون بیای عزیزم برات دعا میکنم 

2740
منم افسردگی گرفتم بعد زایمان اولم .همش گریه میکردم شوهرم تعجب کرده بود خانواده خودم میگفتن چرا اینجو ...

اره تنهایی بده...

انشالله که اینجوری نشیو نی نی تو سلامت بغل کنی عزیزم

دكتر عباس شهيدي  تو قم مطب داره  عاليه  از كل ايران ميرن پيشش  مخصوصا براي ا ...

جدی؟ 

انقدر تعریفیه؟ 

آدرس دقیقش کجا میشه شمارشم دارید مرسی

قم زیاد میریم زیارت اتفاقا

آب قند و ترنجبین بهش بده بهتر از اینه که گرسنگی بخوره  یا به دکترت بگو شیرت کمه مثلا وقتی دکتر ...

اخت بدبختی شیرم کم نیسسس نمیدونم جرا نی نیم میخوره درد میکیره بعدم رگ میکنه شیر ندم دردش بدتر میشه

دلم واسه نی نیم سوخت الانم از دهنش بزور کشیدم خیلی درد داشتک😢

جدی؟  انقدر تعریفیه؟  آدرس دقیقش کجا میشه شمارشم دارید مرسی قم زیاد میریم زیارت اتفاقا

درخواست دوستيمو قبول كن شماره اش رو گرفتم بهت ميدم 

دست من سوي خداست🙏دوستان براي حاجت رواييم صلوات بفرستين لطفا❤️
ولی دیگه اون آدم سابق نمیشم😢

اینجوری به خودت تلقین نکن

به خودت برس به خوبیای شوهرت فک کن 

سعی کن خونت در حد توانت مرتب کنی یا کارگر بگیر

اصفهانبا ان همه وسعت شده نصف جهان یک وجب قد داری و کل جهانم گشته ای
2706