2733
2734
منم مامانم با این فرقی نمیکنه مشاورم میگه افسردگی گرفتی باید بری روانپزشک مامانم میگه نه تو خودت م ...

ببین مامان منم افسردگی داشته و داره از حرف هاش اصلا ناراحت نشو دست خودشون نیست 

دنیا می‌چرخه مثل تاس 🎲 یه روز حکم میکنی یه روز التماس....️
ببین مامان منم افسردگی داشته و داره از حرف هاش اصلا ناراحت نشو دست خودشون نیست 

من خودم افسردگی گرفتم و اون طرز برخورد مادرم باهام بود

اگه تو سختی جا نزدی... اینجا می شه نقطه ی پایان نمیتوانم ها و اغاز میتوانم ها و سرآغاز موفقیت وافتخار تو...))!  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خودم افسردگی گرفتم و اون طرز برخورد مادرم باهام بود

در خواست دوستی می دم اگه می تونی قبول کن انجا صحبت کنیم 

دنیا می‌چرخه مثل تاس 🎲 یه روز حکم میکنی یه روز التماس....️
کلی گفتم اصلا منطورم به تنها ایشون نبود قضاوت هم نکردم مادر واقعی تو اوج افیردگی هم به بچه ش اسیب نم ...

پس درمورد افسردگی هم چیزی نمیدونی عزیزم 

مادرایی که بخاطر افسردگی بعد از زایمان یا افسردگی تو روابط زناشویی بچه‌هاشونو کشتن خیلی خیلی زیادن

2742
ول مون عامو ی چیزی یاد گرفتین قضاوت قضاوت  اعتراف نکرده پلیس‌ها فهمیدن  جنون آنی هم داشت ...

من شمارو نگرفتم 

میتونی نخونی خودت میگی جنون آنی یعنی دست خودش نبوده شما قضاوت کن بجای خدا 

ولی من برخلاف شما ترجیح میدم برای گناهای خودم قاضی باشم نه بقیه 

ممنون شما هم موفق باشید ما بلدیم کجا قضاوت کنیم کجا قضاوت نکنیم 

امیدوارم که اینطور باشه و امیدوارم هیچ وقت تو جایگاه اون مادر خطاکار قرار نگیری.

ممنون میشم دیگه ریپلایم نکنی❤

2740
مادر زده بچه اش و کشته سوزونده میگی قضاوت نکنید دقیقا چه موقع باید نظر بدیم /درسته بچه مریض بوده خیل ...

آقا می تونست بده بهزیستی

بزاره سر راه گم بشه 

ن اینکه بکشتش

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 
همینکه دختر ۱۱سالش که اوتیسم داره را می‌کشه بعد آتش میزنم بعد ادعا می‌کنه بچش گم شده

نمیتونم باور کنم

یکیو میشناسم بچه منگولشو کول میکنه میبره میاره و بهش میرسه. دست و پا براش نمونده ولی نمیتونه بدارتش بهزیستی

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 کسانی که ساکن استرالیا هستید. لطفا بهم درخواست بدین. ممنونم
2706