2733
2734

صمد پور نو پیج اش خبر گداشته بوو

جالبه خیلی ها حق داده بودن ب مادره!!!!

گفته بودن نگهداری بچه اوتیسم سخته 

قضاوت نکنیم از این چرت و پرت ها

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 
راز ناپدید شدن دختر مبتلا به اوتیسم در اصفهان فاش شد. مادر این دختر اعتراف کرده ، دایانا را به یک با ...

منم مامانم با این فرقی نمیکنه

مشاورم میگه افسردگی گرفتی باید بری روانپزشک

مامانم میگه نه تو خودت میخوای از خوداته  انقدری که قلبم شکسته و گریه کردم حد نداره

اگه تو سختی جا نزدی... اینجا می شه نقطه ی پایان نمیتوانم ها و اغاز میتوانم ها و سرآغاز موفقیت وافتخار تو...))!  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چرا تا حالا نداشته؟ آخه طفل معصوم چ گناهی کرده

خب تایم مشخصی که نداره این جنون در یک لحظه دچار میشه و یه کاری رو انجام میده بعدا متوجه مبشه که اشتباه کرده، در حالت عادی ادم بچه اش یه قطره خون از دستش بیاد مادر دیوونه میشه چه برسه به اینکه تیکه تیکه کنه، 

چجوری دلشون میاد اخه

من بچم سرما بخوره هزاربار خودمو لعنت میکنم که من باعث شدم و از عذاب وجدان میمیرم تا خوب بشه بعد اینا...😞

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
منم مامانم با این فرقی نمیکنه مشاورم میگه افسردگی گرفتی باید بری روانپزشک مامانم میگه نه تو خودت م ...

مامانت چکارت می کنه که میگی مثل اونه

دنیا می‌چرخه مثل تاس 🎲 یه روز حکم میکنی یه روز التماس....️