2752
2734

نمیدونسم مرده 

پیج باسلام بود 

بعد داشتم درمورد اینکه کدومش جلوه بهتری میده تو تن صحبت می‌کردم 

یهو به اسم نگاه کردم دیدم نوشته علی دارابی😑😑😑😑😑

آخه چرااااااااااا

حس بدی دارم

اون که تورو نمیبینه بیخیال 

فقط 30 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
حالا چه فرق میکنه  من خودم یجور رفتار میکنم که هول ترین مردم پرو نشه  بخودمونم بستگی دار ...

خیلی فرق میکنه 

مربوط به خانماس بهتره یه خانم بزارن 

نه اینکه یه مرد بگه این سینه رو بزرگ تر نشون میده اون برجسته تر و..

خب قطعا یجوریه

خیلی فرق میکنه  مربوط به خانماس بهتره یه خانم بزارن  نه اینکه یه مرد بگه این سینه رو بزر ...

حالا خوبه شما درمورد لباس زیر بود من میخواستن چادر بخرم کلی بحث کردم بعد فهمیدم آقاست 

کلی خجالت کشیدم و عذرخواهی کردم

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
چادر بدتر از لباس زیره؟؟😐دقیقا کجاش بدتره؟

نه خجالتش رو میگم بابا

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
چادر بدتر از لباس زیره؟؟😐دقیقا کجاش بدتره؟

منطورم اینه من بیشتر خجالت کشیدم 

اعصاب نداری ها😂😂