2733
2734
من كه اصلا وقت نكردم افسرده بشم خيلي بعد از زايمان شرايط به هم مي ريزه من تنهايي دخترمو بغل مي كرد ...

نی نی مو شیر میدم درد میکشم و اشک میریزم

جراتم ندارم جلوی شوهرم گریه کنم

اصلا انگار دیگه دوسش ندارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همش بخاطر درد شدید سینه ها قوز کرده درد بخیه ها شل شل راه رفتن ی شکم زشت که اصلا نمیدونم مال کیه😩 ...

ایناهمش گذراس به خودت تلقین منفی نکن به لذت وشیرینی نی نی دارشدن فکرکن .به شوهرت بگوکمک کنه .

سرما ام که خوردم افتادم ی گوشه.... شوهرمم که جدا میخوابه.... خدایا بدتر از این مگه میشه

واسه شوهرتم سخته  .فقط دعوا و اعصاب خوردی نداشته باشید

بازم تو چندماه تو وجودت حس کردی بچرو ولی واسه اون تازه اس

نکند فکر کنی در دل من مهر تو نیست❤.                     گوش کن! 👂نبض دلم زمزمه اش با تو یکیست.                          😊😊😊😊☺☺☺☺😄😄😄😄                                                                                                    هرگز ننشین متر بزن خوبی خود را😉                         اندازه ی خوبی به ندانستن آن است❤☺
2731
نی نی مو شیر میدم درد میکشم و اشک میریزم جراتم ندارم جلوی شوهرم گریه کنم اصلا انگار دیگه دوسش ندار ...

دركت مي كنم عزيزم

هممون اين لحظاتو داشتيم تموم مي شه مطمئن باش

فقط گل گاو زبوو زياد بخور آرومت مي كنه

خوزستان همیشه مظلوم 😣 بمیرم برای مردمم که نه نان دارن نه هوای سالم نه آب نه واکسن . 😞😞😞
تا ۳ هفته جای بخیه درد داره واقعا؟؟ مگه نمی گن سزازین راحته

کجاش راحته بخدا مرگه سزارین اگه نیان دوباره گارد بگیرن بندا سزارین خیلی بده

من هنوز زباد سرپا وایسم دو لا میشم همه تو بیمارستان اونروز نگام میکردن واسه زردی بچم رفته بودبم

هرکی بهت گفته سزارین راحته یه دروغ بزرگ گفته

شایدم تجربه طبیعی نداشته

البته طبیعی با دکتر و مامای خوب تو یه بیمارستان خوب

نه تو بعضی از این کشتارگاه هاکه خصوصی و دولتی هم نداره با دوتا جلاد قصی والقلب

بعد از سزارین هم میشه طبیعی زایمان کرد من این تجربه شیرین رو داشتم خاطرمو تو تاپیکم نوشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/1262136/بالاخره-من-بعداز-سزارینم-زایمان-کردم
2740

من دردم یه هفته اول خیلی بود

الان خوبم شکر خدا

البته من سر دوم بودم سر اولی خیلی بهتر بود 

نکند فکر کنی در دل من مهر تو نیست❤.                     گوش کن! 👂نبض دلم زمزمه اش با تو یکیست.                          😊😊😊😊☺☺☺☺😄😄😄😄                                                                                                    هرگز ننشین متر بزن خوبی خود را😉                         اندازه ی خوبی به ندانستن آن است❤☺
کجاش راحته بخدا مرگه سزارین اگه نیان دوباره گارد بگیرن بندا سزارین خیلی بده من هنوز زباد سرپا وایسم ...

دقیقا

بعد از سزارین هم میشه طبیعی زایمان کرد من این تجربه شیرین رو داشتم خاطرمو تو تاپیکم نوشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/1262136/بالاخره-من-بعداز-سزارینم-زایمان-کردم
کجاش راحته بخدا مرگه سزارین اگه نیان دوباره گارد بگیرن بندا سزارین خیلی بده من هنوز زباد سرپا وایسم ...

چقد بد...خدا بهت صبر بده...بهشت زیر پاهاته عزیزم

آرامش است؛ عاقبت اضطراب‌ها....خلاصه که اینقد غصه نخورید بالاخره خوب میشه، قشنگ می‌شه، می‌رسیم، می‌بینیم، می‌خندیم👍😍😀
واسه شوهرتم سخته  .فقط دعوا و اعصاب خوردی نداشته باشید بازم تو چندماه تو وجودت حس کردی بچرو ول ...

بخدا هرکاری میکنه فقط سکوتم

اصلای نای دعوا ندارم

وقتشم...

یا در حال شیر دوشیدنم یا شیر دادن یا درد کشیدن

یه نینی خوشگلت نگاه کن و از خدا آرامش بخواه

افکار منفی و‌دور کن

یکم به خودت هم برس روحیت عوض شه

2706