2737
2739
همش بخاطر درد شدید سینه ها قوز کرده درد بخیه ها شل شل راه رفتن ی شکم زشت که اصلا نمیدونم مال کیه😩 ...

منم تا یه مدت دولا بودم از درد خوب میشه عزیزم

چند وقت زایمان کردی؟؟

نکند فکر کنی در دل من مهر تو نیست❤.                     گوش کن! 👂نبض دلم زمزمه اش با تو یکیست.                          😊😊😊😊☺☺☺☺😄😄😄😄                                                                                                    هرگز ننشین متر بزن خوبی خود را😉                         اندازه ی خوبی به ندانستن آن است❤☺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همش بخاطر درد شدید سینه ها قوز کرده درد بخیه ها شل شل راه رفتن ی شکم زشت که اصلا نمیدونم مال کیه😩 ...

اول ب فکر روحیه ت باش

بعد ب فکر جسمت

بعدم  اتومات  همه چی میره سر جای خودش !!

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2731
دوشنبه میشه سه هفته....

منم سه شنبه میشه سه هفته

نکران نباش درست میشه یکم طول میکشه شرایط عادی بشه

نکند فکر کنی در دل من مهر تو نیست❤.                     گوش کن! 👂نبض دلم زمزمه اش با تو یکیست.                          😊😊😊😊☺☺☺☺😄😄😄😄                                                                                                    هرگز ننشین متر بزن خوبی خود را😉                         اندازه ی خوبی به ندانستن آن است❤☺
2740

من كه اصلا وقت نكردم افسرده بشم

خيلي بعد از زايمان شرايط به هم مي ريزه

من تنهايي دخترمو بغل مي كردمو گريه مي كردم

ولي هيچ كس نفهميد😩

خوزستان همیشه مظلوم 😣 بمیرم برای مردمم که نه نان دارن نه هوای سالم نه آب نه واکسن . 😞😞😞
دوشنبه میشه سه هفته....

تا ۳ هفته جای بخیه درد داره واقعا؟؟ مگه نمی گن سزازین راحته

آرامش است؛ عاقبت اضطراب‌ها....خلاصه که اینقد غصه نخورید بالاخره خوب میشه، قشنگ می‌شه، می‌رسیم، می‌بینیم، می‌خندیم👍😍😀

عزیزم کم کم همه چیز بهتر میشه صبور باش 

بعد از سزارین هم میشه طبیعی زایمان کرد من این تجربه شیرین رو داشتم خاطرمو تو تاپیکم نوشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/1262136/بالاخره-من-بعداز-سزارینم-زایمان-کردم
2706