2752
2734

چندسالتون؟؟

نکند فکر کنی در دل من مهر تو نیست❤.                     گوش کن! 👂نبض دلم زمزمه اش با تو یکیست.                          😊😊😊😊☺☺☺☺😄😄😄😄                                                                                                    هرگز ننشین متر بزن خوبی خود را😉                         اندازه ی خوبی به ندانستن آن است❤☺
بچه بینمونه  نمیاد سمت من میره اون سمت میخوابه

عزیزم باهم صحبت کنید.مگه رودربایسی داری؟؟؟بگو من الان بااین حجم ازفشارکاری و درد نیاز به بغل تودارم برای تسکین.نزارفاصله بیشترشه.ازش بخواه کمک بگیر.تو کارها قاطی بکنش.براش توضیح بده شرایط جسمی و روحیت رو

به نام خداوند رنگین کمان                                  چنین گفت با ما،به روشن بیان                                     که فردای ایران ،بسی روشن است                                   به پاکی خونم ، به نامم کیان 🌈🌈                

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم سزارین بودم واقعا راحت بود بعد ۳ روز بدون مسکن درد نداشتم ولی بد جور افسردگی گرفتم شب و روز تو فکر گذشته بودم حق داری کاملا درکت میکنم فقط باید قوی باشی میگزره این روزها مرده شور مملکت مونو ببرن ی کلاس آموزشی واسه مردها نمیزارن ک بعد از دنیا اومدن بچه چجور کمک کنن و باعث آرامش بشن بدتر وحشی میشن

2731
۲۵

سنتون خوبه پس

سردی نخور سردی خودش باعث افسردگی میشه

نکند فکر کنی در دل من مهر تو نیست❤.                     گوش کن! 👂نبض دلم زمزمه اش با تو یکیست.                          😊😊😊😊☺☺☺☺😄😄😄😄                                                                                                    هرگز ننشین متر بزن خوبی خود را😉                         اندازه ی خوبی به ندانستن آن است❤☺
عزیزم باهم صحبت کنید.مگه رودربایسی داری؟؟؟بگو من الان بااین حجم ازفشارکاری و درد نیاز به بغل تودارم ...

من

متاسفانه خیلی غرور دارم تو این مورد یکبار گفتم فقط تو این مدت ولی توجه خاصی نکرده،،، 

منم دیگه سکوتم.من همیشه سکوتم و گریه از دست خودمم خسته ام امشب

۲۵

قوی باش.حتما مکملها و ویتامینهات روهم مصرف کن .غذا و خوراک قوی هم بخور واز همسرت بخواه تاجاییکه میتونه برات فراهم کنه

همه ماهایی که مادرشدیم این شرایط رو کم و بیش تحمل کردیم.فقط بدون که میگذره.و از اطرافیانت تاجاییکه میشه کمک بگیر مخصوصاااا همسرت رو توهمه کارهات شریک کن تا بعدا از یادآوری این دوران لذت ببری ایشالا

به نام خداوند رنگین کمان                                  چنین گفت با ما،به روشن بیان                                     که فردای ایران ،بسی روشن است                                   به پاکی خونم ، به نامم کیان 🌈🌈                
من متاسفانه خیلی غرور دارم تو این مورد یکبار گفتم فقط تو این مدت ولی توجه خاصی نکرده،،،&n ...

بکو

من میگم مثلا این چند وقت یه سری کارهای خونرو انداختم گردنش حتی با اینکه کار خودش هم زیاد بود ولی وقتی نمیتونم کار کنم

بارداری هم استراحت بود میگفتم کمک میکزد

عزیزم منم دوتازایمان داشتم.هردوهم سزارین ومیفهممت کاملا تاجاییکه میشه ازهمسرت کمک بگیر  توکار ...

خداییش کمکه همسر تو خونه خیییلی

ولی نیش میزنه تلخیایی که همیشه تو وجودس بودو انگار پررنگ تر میبینم...

یا شاید بیشتر شده واقعا نمیدونم

مجبوذم زیاد سردی بخورم نی نیم زردی داره😔

نی نی منم زدی داره ناسازگاری خونی هم داریم که بدترش میکنه

عزیزم من لیموشیرین بکیر و زیاد بخور و خودت ترنجبین هم بخور

ولی مثلا یکم عسل هم بخور

من متاسفانه خیلی غرور دارم تو این مورد یکبار گفتم فقط تو این مدت ولی توجه خاصی نکرده،،،&n ...

به خودت ظلم نکن.این غرور الکی فقط به ضرر خودته.صحبت کن ازسختیها براش بگو ودرجریان بزارش

تواگر نگی وانتظار داشته باشی اون همه چیز رو خودش بفهمه ودرک کنه اشتباهه.چون نه تجربه کرده و نه تجربه خواهد کرد.مطمین باش اینکه باهاش حرف بزنی کمک بخواهی ازش هم باعث نزدیکتر شدنتون میشه و هم به اون حس خوبی میده

رفتم خاطره زایمانتو خوندم بامزه بود ان شاءالله سلامتیتو زود به دست میاری خیلی جالب بود منم زایمان ...

مرسی🙏❤️

منم خیلی از لولاگر راضی بودم تو دولتیا عجیبه اصلا برخورد پرسنلشون