2733
2734
عنوان

خانومایی که سز شدین واقعا این قدر که میگین راحته؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1366 بازدید | 174 پست
چون مادرامون انقدر ببخشید با بدبختی زایمان کردن انقدر خاطره بد دارن ترس تو وجود هممونه

خب ترس بحثش جداس

ولی باید از نظر علمی قبول کنیم ک طییعی بهتره

چون حداقل امریکا و اروپا و استرالیا باهاش موافقن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس الان ک علم پیشرفت کرده چرا هنوز توکشورهای پیشرفته زایمان طبیعی تبلیغ و انجام میشه؟ چرا امار سزار ...

خب واسه اينكه مهارت ماماها و پزشكاى زنان توى خارج كشور قابل قياس نيست با ايران،دخترخاله من تازه زايمان طبيعى كرده جورى واژن و اطرافشو پاره كردن كه نميتونه از جاش بلند شه ميگه بچه رو به زور كشيدن بيرون 

2742
موافقم من قبل بارداریم شقاق داشتم اگه طبیعی بشم که دیگه واویلاس

من طبیعی بودم بواسیر داشتم سر زایمان بیشتر شد ولی هفته بعد خوب شد لگن هم کمی جا به جا شد ولی واقعا یه هفته ای خوب شد اوایل زایمان مثل اردک راه می رفتم ولی واقعا یک هفته ای خوب شد.

من خداروشکر زایمان طبیعی خوبی داشتم ۸ تا بخیه داشتم اپیدورال هم گرفتم طبیعی بدون درد بود. همه عوارض دو هفته ای خوب شد بخیه ها یک ماه. از فردای زایمان هم همه کارام رو خودم می کروم

خدا بزرگتر است
یه سزارین ناموفق داشتم این میشه بچه  ی سومم بچه ی دوم فوت کرده

منم سزارین سومم قراره باشه ولی بچه ی دومم،ازمنم یکی فوت شد متاسفانه

خدا بهترینو برام میخاد ایمان دارم  
2740
بچه ی سوممه عزیزم یه سزارین ناموفق داشتم

من شنیده بودم سزارین فقط تا سه تامیشه ،،، واسه همین میترسم ،،،،خدا بهت ببخشه بجه هاتو.واسه منم دعاکن خدا بچه م رو سالم و بموقع بهم بده 

خدا بهترینو برام میخاد ایمان دارم  

من به شدت درد داشتم بعد عمل لرز شدید داشتم کلا سخت بود.با اینکه دکترم عالی بود و بیمارستان خصوصی هم بودم

من شک ندارم یکی هست که تو خواب از ما کار میکشه! وگرنه این حجم از خستگی اول صبح غیر عادی😩😩😩😩
خب ترس بحثش جداس ولی باید از نظر علمی قبول کنیم ک طییعی بهتره چون حداقل امریکا و اروپا و استرالیا ...

بله اون که صد دز صد درست میگین

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
2706