2726

بچه ها من دوستم یک هفتس سز شده میگه ازدرد گریه میکنم هنوز ولی اینجا همه خیلی راحت میگن سز عالیه از یه طرفم خودمو کشتم تا یه دکتر پیداکنم راضی بشه سزکنه حالا خیلی ترسیده شدم به هیچ وجه هم روحیه طبیعی ندارم یکم دلداریم بدین ثواب داره😌😌

امن یجیب المضطر اذا دعاه ویکشف السوء ..یامجیب المضطر اجب المضطر بحق المضطر ونحن المضطرون..باالزینب یاالله....... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سختی نداره ...

خیابان پاییز 🍂 کوچه مهر❤ پلاک ۵ 😄                                                                                                   قسم به تین و عنکبوت به مرغ باغ ملکوت                      ازته دل برات بگم دنیا فدای تارموت❤                                                                                                       غصه نخور دیووووونه 😄       کی دیده شب بمونه؟😍                                                                                   بالاخره همه چی درست میشه 😔  درستم نشد تموم که میشه                                                                                         💔ازبخت بدم آینه فروش شهر کوران شدم💔😔

من طبیعی رو تا نصفه راه رفتم و سزارین شدم

کل درد سزارین به اندازه همون دردای اول طبیعی نمیشه😁 خیلی راحته

البته دیگه عمل هست و شاید یکم درد باشه ولی مثل طبیعی نمیشه

اون دوستت هم طبیعی میاورد میفهمید الان خیلی راحته

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

خب معلوم سز چند روز اول خیلی درد داری ولی با شیاف و مسکن قابل تحمل 

من سز دومم تا 20روز درد داشتم خیلی بد بود 

همیشه فکر می‌کردم بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی. ولی حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی.
من تا سه ماه ازدرد گریه میکردم وهنوز بعد از۵سال کمر درد دارم

وای توروخدا

امن یجیب المضطر اذا دعاه ویکشف السوء ..یامجیب المضطر اجب المضطر بحق المضطر ونحن المضطرون..باالزینب یاالله....... 

من دو ماه پیش سزارین شدم. درد که داره. ولی من که خیللللی راضی بودم. از طبیعی بنظرم خیلی بهتره

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   
2706