2737
2734
عنوان

خانومایی که سز شدین واقعا این قدر که میگین راحته؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1366 بازدید | 174 پست

ببین منو خواهرم چن ماه فاصله داشتیم جفتمونم طبیعی بودیم ولی اون طاغت نیاوردووسط راه بردن سز الآن من شکمم جمع شده یساعتم بعد زایمان پاشدم کارامو خودم کردم ولی اون ۲۰روزبعداززایمان دراز کش بود الآنم شکمش زده بیرون وکمردردداره تواوج جوونی الآن میگه کاش تحمل میکردم منم طبیعی زایمان میکردم

طبیعی خیلی سخته ولی پای بچه که بیاد بیرون هماناوتمام شدن دردهم  همانا طبیعی خیلی بهتره

به جهنم....والا دلت خوشه تواما خواهر....😂😂😂😂😂
ببین منو خواهرم چن ماه فاصله داشتیم جفتمونم طبیعی بودیم ولی اون طاغت نیاوردووسط راه بردن سز الآن من ...

من که حدود ۱۴ سال پیش اولین سزو انجام دادم ۷ سال پیش دومین سز خیلی درد نداشتم بعد ۱۰ روز از جا بلند شدم تا یک ماه یکم جای عمل اذیت میکرد فقط هنوزم بعد این همه سال هیچ عوارضی ندارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من که حدود ۱۴ سال پیش اولین سزو انجام دادم ۷ سال پیش دومین سز خیلی درد نداشتم بعد ۱۰ روز از جا بلند ...

خانوما باید به مزایای بعدشم فک کنید واژنتون مثل روز اول میمونه با سز ولی خیلی طبیعیا رو من شنیدم بعد یک سال از زایمان طبیعیشون الت شوهرشون رو حس نمیکنن چون مجراشون گشاد شده

یعنی عاشق این کسایی هستم که سزارینو که کل دنیا غلط میدونن و فقط یه راه اورژانسی میشناسن همچین بااعتماد بنفس میگن خوبه و مزایا داره وفلانه و بساره.انگار که کل دنیا نمیفهمن اینا میفهمن چی درسته چی غلطه

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر
2728
یعنی عاشق این کسایی هستم که سزارینو که کل دنیا غلط میدونن و فقط یه راه اورژانسی میشناسن همچین بااعتم ...

کاش همه چیمون درست میشد بعد فکر زایمان میفتادن

امن یجیب المضطر اذا دعاه ویکشف السوء ..یامجیب المضطر اجب المضطر بحق المضطر ونحن المضطرون..باالزینب یاالله....... 

من بی حسی از کمر بودم خداشاهده هیچ عوارضی نداره‌

بعدش برام پمپ درد زدن هیچ دردی نفهمیدم راحت لباس پوشیدم بچمو بغل کردم اومدم خونه .

تا هفت روز اول بعد زایمان رحم در حال جمع شدنه .کمر درد بخاطر جمع شدن رحمه. که بعضیا فکر میکنن بخاطر بی حسیه من از دکترم پرسیدم.

در کل من واقعا راضی بودم.

من خیلی خوشبختم❤
یعنی عاشق این کسایی هستم که سزارینو که کل دنیا غلط میدونن و فقط یه راه اورژانسی میشناسن همچین بااعتم ...

من یه کورتاژ داشتم باید دهانه رحمم ۳ سانت باز میشد که ببرنم اتاق عمل درد و اذیتی که تو اون کورتاژ کشیدم تو دوتا سزارین هم نکشیدم تجربه خودمو گفتم مرسی که عاشقمی

2740
من یه کورتاژ داشتم باید دهانه رحمم ۳ سانت باز میشد که ببرنم اتاق عمل درد و اذیتی که تو اون کورتاژ کش ...

خواهش میکنم قابلی نداشت

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر