2752
2734
عنوان

خانومایی که سز شدین واقعا این قدر که میگین راحته؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1366 بازدید | 174 پست

اتفاقا درد سز بدون شیاف غیر قابل تحمله .از سنگین ترین  نوع عمل جراحی هست.عوارض بعدش زیاده. ...عوارض بی هوشی و امپول بی حسی.عوارض چسبندگی.خونریزی زیادتر نسبت ب طبیعی.و......بعضی ها از اطلاعات پایین میگن سزارین بهتره 

من خودم را دوست دارم     
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین اون باز شدن هم ک میگی تو خلقتمون قرارداده شده یه چیزی نیست ک به بدن تحمیل بشه بالاخره بدنمون ا ...

خب من فكر ميكنم اون موقع چون علم جراحى نبوده چاره اى نبوده حتما بايد بچه به اين شكل بيرون ميومد

والا من سز شدم از روز سوم دنبال بچه بيمارستان بودم چون زردي داشت شوهرمم نبود درد كه زياد نداشتم فقط يادمه نمي تونستم بخندم و يه كم دولا دولا راه مي رفتم. يعني هزار بار ديگه برگردم عقب سزارين فقط. اصلا شكل اون تخت طبيعي رو مي ديدم از اينكه خودمم به دنيا اومدم پشيمون مي شدم. 

2731

قصد توهین ندارم...معذرت میخوام.....واالله نمیدونم بعضی افراد از روی چ عقلی میگن سزارین راحته  ب خدا از سنگین ترین عمل ها محسوب میشه    مگه الکیه هفت لایه شکمت پاره کنن بعد هفت لایه بخیه کنن .مث موش ازمایشگاهی  کلی مواد شیمیایی تو اتاق عمل بهت تزریق کنن    من ک خودم ب حال احتضار بودم       عجب 

من خودم را دوست دارم     

ب نظر من سزارین خیلی راحته.درد بعدشم با شیاف راحت کنترل میشه.منکه ب خاطر زردیه دخترم از روز سوم راه افتادم مشکلی ام نداشتم.فقط تا الان ک ۱ سال و دو ماه میگذره سردردای شدیدی میگیرم ب خاطره بی حسی.ولی بازم می ارزه ب نظرم نسبت ب زایمان طبیعی😅مامانم دو تا طبیعی زایمان کرد ب من میگف اصلا ب طبیعی فک نکن خیلی افتضاحه.

بالاخره سزارینم درد داره دیگه شکم پاره میشه بخیه و اینجور چیزا ولی از طبیعی بهتره من که تحمل درد ندارم خودمم میخوام سز شم همه چیشم حاضرم تحمل کنم دیگه مجبوریه

تنها آرزوم اینه هیچکس به هیچ دلیلی غصه نخوره 🙏🏼
خب من فكر ميكنم اون موقع چون علم جراحى نبوده چاره اى نبوده حتما بايد بچه به اين شكل بيرون ميومد

پس الان ک علم پیشرفت کرده چرا هنوز توکشورهای پیشرفته زایمان طبیعی تبلیغ و انجام میشه؟

چرا امار سزارین ایران بیشتره؟

درصورتی ک راحت ترین و بهترین زایمانهای طبیعی و فیزیولوژیک دنیا از زایمان تو اب.گرفته تا زایمان توخونه و لب روخونه و... همه و همه داره توی کشورهای پیشرفته و امریکا و اروپا انجام میشه

و ماایرانیا همچنان معتقدیم ک سز بهتره 

پس الان ک علم پیشرفت کرده چرا هنوز توکشورهای پیشرفته زایمان طبیعی تبلیغ و انجام میشه؟ چرا امار سزار ...

چون مادرامون انقدر ببخشید با بدبختی زایمان کردن انقدر خاطره بد دارن ترس تو وجود هممونه

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
اره بیمارستان بهمن بهتر از اتیه اس

بهمن هم رفتم من

شاید کادرش.بهتراز کادر اتیه باشن

ولی دکتر زنان و بیهوشی ک میگم رو این دوتا خانم دکتر فامیل ما بعد نه ماه پرس و جو و تحقیق از همکارای پزشکشون توی اتیه پیداکردن یعنی مطمئن بودن بهترازین دوتا گیرنمیارن

ولی سزارینو خیلی بزرگ میکنین منم سز بودم بی حسی نه کمر درد،نه سوزش داشتم روز اولم کاملا استراحت کردم وروز سومم خودم دخترمو بردم غربالگری که مامانم گفت دختر تو سزارین شدی چرا درد نداری زخمامم خیلی زود خوب شدن،بخیه هامم جذبی بود،بیمارستان اریا مشهد بودم

بهمن هم رفتم من شاید کادرش.بهتراز کادر اتیه باشن ولی دکتر زنان و بیهوشی ک میگم رو این دوتا خانم دک ...

نمیدونم ولی من خودم هم اتیه رفتم هم بهمن بنظرم بهمن بهتره در مورد پزشکاش اطلاعات زیادی ندارم ولی در مورد رسیدگی فوق العاده ان 

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
2706