2752
2734
عنوان

خانومایی که سز شدین واقعا این قدر که میگین راحته؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1366 بازدید | 174 پست

منم ساعتها درد کشیدمو اخرش سز شدم

خیلی خوب بود برام

البته فرداش که باید راه میرفتم وزخمم میسوخت گریه میکردمو مث چی پشیمون بودم

اما بعدش دیگه بهتر شدم

ورعایت کن ووسیله سنگینم جابجا نکنی به نظرم بدم نیس

الانم خوبم

فقط گاهی بی هوا خم میشم ی سوزش عمیقی حس میکنم نمیدونم از چیه

استارتر ایشالا ک زایمانت خوب وراحت باشه و بجهتو به سلامتی بغل بگیری

مرسی عزیزمـ همچنین خودت 

امن یجیب المضطر اذا دعاه ویکشف السوء ..یامجیب المضطر اجب المضطر بحق المضطر ونحن المضطرون..باالزینب یاالله....... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
آها یعنی به وزن خیلی ربط داره ؟ خواهر من نود کیلو بود زایمان کرد اونم درد زیادی نداشت .. حالا باز نم ...

خداکنه منم راحت باشم

امن یجیب المضطر اذا دعاه ویکشف السوء ..یامجیب المضطر اجب المضطر بحق المضطر ونحن المضطرون..باالزینب یاالله....... 
خیلی راحته اگرم درد داشته باشی مسکن میخوری خوب میشی

اخه دوستم بعدیه هفته درد داشت ترسیدم

اون دوتا خانم دکتر متخصصی ک گشتن بهترین متخصص زنان و متخصص بیهوشی رو انتخاب.کردن و بیمارستان اتیه عم ...

نمیدونم دیگه عزیزم .. من خداروشکر که عالی بودم .. شاید به قول دوستامون بد زخم بودن

من طبیعی بودم 

درد داشت؟😳

به اینا نگاه کنید👈🏻😐😐😐😐😐😐😏😏😏😏😒😒😒😯😯😯اینام دارن به شما نگاه میکنن نه؟😳😳😳😳😳😱😱😱😱😐😐خواستم متوجهتون کنم خب من برم دیگه🗿👩‍🦯

الان وزارت بهداشت اجازه سزارین نمیده اگه بچه اولتون وسابقه سزارین ندارین هیچ دکتری توهیچ جای ایران توهیچ بیمارستانی سزارین نمیکنه من خودم دوتاازبچه هاموسزارین کردم اصلاهم راحت نیست مگه میشه بیهوش بشی شکمت شکافته بشه و راحت باشه تو زایمان طبیعی موقع زایمان درد داری ولی تاخرعمرت راحتی ولی امثال من بایدتا اخرعمربایدبایه مشگلایی روتحمل کنن

منم دوبار سزارين شدم البته بيمارستان خصوصي هر دوبار عالي و كاملا بدون درد بار دوم كه فرداش اصلا يادم ...

دکترت کی بود عزیزم؟اسم بیمارستانم میگی؟

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
اگه بیمارستان خصوصی و بهترین دکتر داشته باشی و زیادی پول خرج کنی اره راحته

من هم بیمارستان خصوصی بودم هم اتاق وی آی پی داشتم .هم پمپ درد .ولی واقعا درد کشیدم و اذیت شدم

درواقع ما کاری از دستمون بر نیومد فقط اسمش و گذاشتیم صبر
اخه دوستم بعدیه هفته درد داشت ترسیدم

ببین بستگی به بدنت داره اگه خوش زخم باشی یعنی اگه جاییت زخم میشه زود خوب میشی سزارین برات خوبه وگرنه نه دوست منم خیلی درد کشید چون بدنش خوش زخم نبود ولی من نه

این نیز بگذرد

عزیزم سز عالیه ، من که اینطوری بود، بعد از عمل هم پمپ درد برام گذاشتن ، اصلا مشکلی نداشتم ، فقط یه ذره سوزش اون چند روز اول برای راه رفتن داره، شاید هم بستگی به دکتر داشته باشه که خوب عمل کنه و درست بخیه بزنه . خداروشکر عالی بود ، ایشالا شمام همینطور باشه، من از طبیعی وحشت داشتم   

Big ups

من سزارین شدم. فکر کن ساعت ۷ و نیم به هوش اومدم ۸ و نیم راه میرفتم و خودم رفتم دسشویی.. من که فوق العاده راضی بودم. البته دکترن توی اتاق عمل برام گن بست . گن خیلی جلوی دردم و میگرفت هر وقت باز میکردم دردم شروع میشد فوری میبستم.. روز سوم سزارینم خودم بچه مو بقل کردم بردم چکاپ و کلا کارامم میکردم. سزارین برای من فوق العاده بود. ولی هر کیو دیدم طبیعی هنوز آثارش بعد از ۱۵ سال روشونه. از کمر درد و هموروئید و افتادگی مثانه و ...

شما از اتیه بهتر سراغ داری توایران؟

اره بیمارستان بهمن بهتر از اتیه اس

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
2706