2733
2734
عنوان

خانومایی که سز شدین واقعا این قدر که میگین راحته؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1366 بازدید | 174 پست
من تودور وبرم زیاد دیدم سزارینی هایی ک خییییلی اذیت شدن دوتاشون خودشون خانم دکتر بودن و پیش بهترین ...

آره

بدن ها فرق داره

گفتی با تکون اشک میریختند یاد خودم افتادم

اصلا دردهاش یادم نمیره😭

ولی دختر خالم دو تا طبیعی اورد

راحت فرداش واسه خودش میگشت

Eft
من بعد زایمان تو اتاقی بودم ک چهار پنج تا زائو بودیم  فقط من طبیعی بودم بقیه سز واقعا من حالم ...

خب اونا دیگه قبلش درد نداشتن شمابعدش

امن یجیب المضطر اذا دعاه ویکشف السوء ..یامجیب المضطر اجب المضطر بحق المضطر ونحن المضطرون..باالزینب یاالله....... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من هم دوتا سزارين داشتم اولي نه سال پيش تهران كلينيك كه همه چي عالي بود و هيچي نفهميدم روز سوم هم با پسرم رفتم پيش استاد راهنمام😄😄 اما سر دومي چشمتون روز بد نبينه زايمان زودرس سي و دوهفته شهرستان هم بودم😔😔😔 خونريزي افتادم دكتر هم گفت چون زايمان اولت سزارين بوده خطرناكه ممكنه رحم بتركه و خودت در خطري😳 بعدش خيلي درد داشتم چون بيمارستان دولتي بود حتي شيافت هم به راحتي گير نميومد پنج سال پيش خيلي درد كشيدم پسرم هم زردي داشت تا ده روز بيمارستان بودم و از روز دوم مجبور شدم پاشم ولي الان بازهم برگردم به نه سال قبل بازهم سزارين را انتخاب ميكنم چون دور و بر هركس طبيعي زايمان كرده بعدش براي يكسري موارد ديگه خيلي اذيت شده

با توجه به تجربه ام ميگم اگر لاغر هستي و توانايي بيمارستان خصوصي دارين سزارين خوبه 

دوست من ٣ روز پيش طبيعي زايمان كرده ميگفت ٣٠تا بخيه بهش زدن..كلي بيچاره اذيت شده

سی تا؟؟؟

اخه ازکجا تا کجاشو جردادن مگه؟؟؟

خداییش یه وقتا خانوما بعد زایمانشون خیلی حساس میشن و به توجه و ترحم نیاز دارن یه کم توبروز مشکلات و دردهاشون اغراق میکنن

سی تا اخه؟؟؟؟

از حلق ادم تا اون پایین هم سی تا نمیشه

من هم دوتا سزارين داشتم اولي نه سال پيش تهران كلينيك كه همه چي عالي بود و هيچي نفهميدم روز سوم هم با ...

بیمارستان نیمه خصوصی میرم دکترمم که میگن خوبه ودستش سبک پمپ دردم میگیرم دیگه نمیدونم چکارکنم

امن یجیب المضطر اذا دعاه ویکشف السوء ..یامجیب المضطر اجب المضطر بحق المضطر ونحن المضطرون..باالزینب یاالله....... 

چون بيمارستان خصوصي تمام تلاششون رو ميكننن درد نكشي من ختي به دكتر تهران گفتم امبولانس بگيرم بيام اجاره نداد گفت خطرناكه به هر حال گذشت الان خداروشكر هيچ مشكلي ندارم هردو هم اپيدورال

عزیزم قبل باردار شم چهل و هفت کیلو بودم توی بارداری شصت و هفت کیلو شدم .. بارداری دومم هم هفتاد و هش ...

پس همون من الان۸۲ام😔😔

خب اونا دیگه قبلش درد نداشتن شمابعدش

خب دیگه درد قبلش چهارپنج ساعت بود ک تموم شد و بادیدن بچه ام همش یادم رفت

ولی اونا تازه اول دردشون بود

حالا باید بچه هم شیرمیدادن تواون حال

بعدم درد اونا ک جهارپنج ساعت نیست حدافل ده روزه

من بعد زایمان تو اتاقی بودم ک چهار پنج تا زائو بودیم  فقط من طبیعی بودم بقیه سز واقعا من حالم ...

احتمالا بیمارستان دولتی بودن آره  ؟؟ من هم خودم و هرکی از اطرافیانم سزارین بوده درد نکشیده خصوصی هم عمل کردیم

2706