2733
2739
عنوان

بالاخره بعد از سه سال به خانوادم گفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 1937 بازدید | 87 پست
اینجوری که انگیزه ات برای ادامه زندگی با ایشون کم میشه...... اگه میخوای ادامه بدی باهاش به خاطر خوب ...

نه بابا،الان تازه دو ماهه كه فهميده ضعيفه،از همون اول اين خصلتا رو داشت.

تيكرِ  روزشماري براي مامي شدنمه،ي گلُ پسر و ي پرنسس توو يكي از همين روزا خدا ميزاره توو دامنم،الهي آمين.به دعاي تك تكتون نياز دارم عزيزانم❤️😘
خيلي بده ب خدا،مثل كسي كه اعتياد ب مواد مخدر داره،من از تنهايي خسته شدم،از نظر روحي داغونم،زندگي كه ...

من همیشه بهش میگم تو معتادی من همیشه و همه جا تنها بودم اون همدم من نیست هروز بهش میگم تو یک روز بدون گوشیت فک نکنم بتونی زنده بمونی اون فقط عشق اول و آخرش گوشیه لعنت به من و این شوهر کردنم بخدا خیلی سخته باید تو همچین شرایطی کسی قرار بگیره که بفهمه چقد سخته،بخدا بهش میگم بیا بریم بیرون میگه بریم بیرون چیکار کنیم وقتی هم میریم بیرون میگه خب الان اومدیم بیرون الان چیکار کنیم دیگه نهایتش که بیرون باشیم بیست دقیقه است بعد از بیست دقیقه آقا خسته میشه باید زود برگردیم خونه من گاهی اوقات از ناراحتی دوسدارم گریه کنم میگم من نمیخوام برم خونه خسته شدم از بس نگاه در و دیوار کردم،دیشب بهش میگفتم اگه با این دیوار حرف میزدم تا الان به حرف میومد 

چه کسی میداند؟   که تو در پیله تنهایی خود، تنهایی؟                 که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟                                                     پیله ات را بگشا،                                                                  تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی ....💗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همسرتون قبلا هم اینطور بوده؟؟؟

از همون ابتدا اينطوري بود

تيكرِ  روزشماري براي مامي شدنمه،ي گلُ پسر و ي پرنسس توو يكي از همين روزا خدا ميزاره توو دامنم،الهي آمين.به دعاي تك تكتون نياز دارم عزيزانم❤️😘
2728

پدر مادرت هیچ کمکی نمیتونن بکنن فقط قضیه بغرنج تر میشه

اگه کاری بشه بکنی همون شخص بی طرف دانا که مشاور هست انجام میده اگه نخواد هم هیچکی حریفش نمیشه 

تاپیک آموزش خیاطی لباس کودک آموزش خیاطی 1 ای غم آی غصه .... بله با شمام با خود شخص شخیص شما..... چخههه چخههههه پیشششتته پیشششششته
دارم فكر ميكنم كلا راي مامانمينا رو بزنم كه نيان،شوهرم خودش استقبال ميكنه ب خانوادم بگه.توو بن بستم، ...

بهش بگو ترجیح میدم اول با خانواده خودت صحبت کنم که مشکل پسرشون تو خونه ی بابام نره

آخ این تاپیکت و خوندم واقعا عصبی شدم وقتی میره سرکار یه پیامم واسم نمیفرسته که حالم و بپرسه نمیدونم من دلم به چیه این زندگی خوش کردم،تو رو خدا هر جور شده نزار زندگیت مثل من بی روح بشه

چه کسی میداند؟   که تو در پیله تنهایی خود، تنهایی؟                 که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟                                                     پیله ات را بگشا،                                                                  تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی ....💗
2740
من همیشه بهش میگم تو معتادی من همیشه و همه جا تنها بودم اون همدم من نیست هروز بهش میگم تو یک روز بدو ...

ما دقيقا شرايطمون مثل هم هست،من كه كامل افسرده ام،هر روز گريه ميكنم.منِ خاك بر سر به خاطرِ اون خيلي تغيير كردم،دخترِ آزاد و شادي بودم،راحت بودم،پر انرژي بودم،اومدگفت من حساسم ب نگاه بقيه چادر سرت كن،سر كردم،گفت با پسر عمو داييت دست نده من ناراحت ميشم،دست ندادم،گفت حق نداري عروسيتون برقصي توو جمع،نرقصيدم.گفت شمارتو عوض كن.عوض كردم،به اينا فكر ميكنم دلم ميخواد از زندگيش برم بيرون.خيلي عذاب ميكشم،بعد حاضر نميشه اون گوشيِ لعنتيشو بزاره كنار،حاضر نميشه ي ذره دركم كنه😭

صحبتهای دکتر هلاکوئی رو گوش کن شنیدم چندتا مورد اینجوری زنگش زدن میگه مریضن میخوان دنیا رو احساس نکنن 

باید دنبال درمان باشه اگه زندگیش رو دوست داره اگه هم نخواد و تلاش نکنه تو کاری نمیتونی بکنی متاسفانه

تاپیک آموزش خیاطی لباس کودک آموزش خیاطی 1 ای غم آی غصه .... بله با شمام با خود شخص شخیص شما..... چخههه چخههههه پیشششتته پیشششششته
یعنی هیچکس تو خانوادش به غیر شما به اخلاقش معترض نیست

چرا همشون ميدونن اين مشكلو داره

آخ این تاپیکت و خوندم واقعا عصبی شدم وقتی میره سرکار یه پیامم واسم نمیفرسته که حالم و بپرسه نمیدونم ...

بي روح شده،كلا حرف نميزنم باهاش

[QUOTE=62187969]از همون ابتدا اينطوري بود[/QUOT] طمان مجردیشو میگماااا

اره قبل از ازدواجم ميگن تنبل بوده

ما دقيقا شرايطمون مثل هم هست،من كه كامل افسرده ام،هر روز گريه ميكنم.منِ خاك بر سر به خاطرِ اون خيلي ...

منم روزی نیست که بخاطر زندگیم گریه نکنم ،هر کی ما رو می‌بینه همون لحظه اول میفهمه که شوهرم خیلی به من و پسرم سرد و بی توجه انگار نه انگار ماهم هستیم وجود داریم،من که شوهرم چند روز یکبار فاز غم بر میداره که من افسرده ام و ناراحتم (دیگه این حرفش و کجای دلم بزارم )جالب اینجاست میگه تقصیر تو که اینطور شدم،،؛؛بعد از چند ساعت که سرش تو گوشیه میرم پیشش میشینم میگم حرف بزنیم اون میگه اه بزار دو دقیقه راحت باشم میگم واقعا این چند ساعت کمه که الان میگی دو دقیقه راحتم بزار ،،،،حتی دیگه از حرص خوردن هم خسته شدم

2706