2737
2739

دو سال و دو ماهه كه ازدواج كردم.يكسالم نامزد و عقد بودم،تمامِ اين مدت لذتي از زندگيِ مشترك نبردم،شوهرم مردِ خوش زبونيه،دستِ بزن نداره.خانوادش خوبن،ولي به شدت تنبله.وقتي كه خونه هست تمامِ مدت يا خوابه يا توو گوشيه و مشغولِ تلويزيون،اهلِ بيرون رفتن و مهموني رفتن و انرژي گذاشتن نيست،من خيلي كارا كردم ،خيلي تغييرات كه اون خواست انجام دادم،عروسِ خيلي خوبي براي خانوادش بودم.همه ي فاميلش دوستم دارن،پدر شوهرم طاقتِ ي ناراحتيِ كوچيكمو نداره،ولي من نزاشتم اصلا مشكلاتمون رو بفهمن.چون ميدونم دور از جونش دق ميكنه.هر وقت شوهرم ناراحتم ميكنه پا به پاي من دهن ب دهن ميده تا حالا نشده ي بار بگه من اشتباه كردم،هميشه من مقصر بودم،بعد از سه سال كه افسردگي گرفتم ديگه به بابا و مامانم گفتم بيان من حرفامو بزنم بهشون.جلوي خودش،با اينكه هيچ وقت دوست نداشتم اين اتفاق بيفته،ولي اينبار تصميم قاطع گرفتم.ازينهمه ركود توو زندگيم خسته شدم،از خودخواهيِ شوهرم خسته شدم.

تيكرِ  روزشماري براي مامي شدنمه،ي گلُ پسر و ي پرنسس توو يكي از همين روزا خدا ميزاره توو دامنم،الهي آمين.به دعاي تك تكتون نياز دارم عزيزانم❤️😘

راهش مشاوره نه گفتن به خانواده ها😐😐😐

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عکس العمل شوهرت چی بود؟

هيچي،راضيه كه پدر و مادرم بيان،جلوي اونا مشكلاتمون رو بگيم

تيكرِ  روزشماري براي مامي شدنمه،ي گلُ پسر و ي پرنسس توو يكي از همين روزا خدا ميزاره توو دامنم،الهي آمين.به دعاي تك تكتون نياز دارم عزيزانم❤️😘
2740

پدرومادرت چی گفتن؟

تو خودت به این رسیدی که نیاز داری امام زمان بیاد؟ برای نجات مردم بیگناه و ستمدیده، برای ریشه کن کردن ظلم ، برای آوردن رفاه، برای تموم شدن این روزگار سیاه، برای عوض شدن و برچیده شدن هر سیستم کثیفی، برای نجات خودت!!!!! کی قراره  این نیاز رو درک کنی؟ کی آماده ای ؟ کی حس می کنی وقتشه؟ بهونه ات برای تعلل چیه؟ ....
راهش مشاوره نه گفتن به خانواده ها😐😐😐

مشاوره؟ما قبل از ازدواجم رفتيم مشاوره،هيچ كمك خاصي نكرد،آدما تا خودشون نخوان كسي نميتونه تغييري توشون ايجاد كنه

خب بزرگا چی گفتن؟؟

پدر شوهر و مادر شوهرم كه خبر ندارن،فقط پدر و مادر من خبر دار شدن.مامانم ميگه مشكلتون چيه كه با هم مدام قهر ميكنيد،زنگ زده به شوهرم گفته چرا زنت انقدر توو خودشه اونم ب مامانم گفته من توقعِ زيادي ازش دارم،خودش ب مامانمينا گفته بيايد خونمون حرف بزنيم

مشاوره؟ما قبل از ازدواجم رفتيم مشاوره،هيچ كمك خاصي نكرد،آدما تا خودشون نخوان كسي نميتونه تغييري توشو ...

با یک بار قرص خوردن هیچ مریضی درمان نداره.

شما چندین بار باید برین مشاوره.

بزرگترین اشتباه به خانواده ها گفتن دیگه همسرت از خانوادت متنفر میشه زندگیتون بدتر از قبل میشه.

2706