2733
2734
عنوان

بالاخره بعد از سه سال به خانوادم گفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 1938 بازدید | 87 پست
نتيجه ي چي؟فعلا نيومدن پدر و مادرم،امشب ميان

شما باید به خانواده ی شوهرت بگی نه خانواده ی خودت 

اینجوری اگه توام یه موقع زندگیتو بخوای دیگه چیزی بین خانوادتو شوهرت نیست

نميدونم چكار كنم،همش با خودم ميگم زنگ بزنم ب مامانمينا بگم نيان،ب روي خودشون نيارن،باز ميبينم اينطوري ام مشكلم حل نميشه.مامانم ميگه شايد ي كم از بابات خجالت بكشه بهتر بشه.

تيكرِ  روزشماري براي مامي شدنمه،ي گلُ پسر و ي پرنسس توو يكي از همين روزا خدا ميزاره توو دامنم،الهي آمين.به دعاي تك تكتون نياز دارم عزيزانم❤️😘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانوادت بیان اگه طرف اونو بگیرن تو برای همیشه محکومی چون میگه حتی خانوات هم میدونن مقصر تویی اگه طرف تو رو بگیرن روشون تو روی هم باز میشه منم اوایل شوهرم عشق فیلم سینمایی بود از سرکار میومد دوتا فیلم سینمایی میدید و بعد میخوابید همیشه شاکی بودم الان با دوتا بچه نه اون وقت فیلم دیدن داره نه من غر میزنم چون  سرم گرم بچه هاس شما هم وفتی شوهرت خونه اس یه سرگرمی برای خودت پیدا کن برای گردش و مهمونی قانون بزار مثلا فلان روز یا بریم گردش یا مهمونی سعی کن با زبون خوش به راهش بیاری

قدرت نه دست هیتلر است و نه دست ‌تمام کسانی که جنگ به پا کرده اند... قدرت دست کسی ست که می فهمد؛ دوستش داری !
پدر و مادر من اصلا اهل دخالت نيستن،مادرم زنگ زده به شوهرم گفته مشكل داريد با هم؟همسرم هم گفته من ازش ...

منم مشکل شما داشتم .اما به کسی حرفی نزدم پدرمادر منم اهل دخالت نبودن اما مشکل من بود .

یک سال مشاوره رفتم خیلی آروم شدم آلان همه حسرت خوشبختی منو دارن میگن شما چطور مشکلی ندارید.مامانم همیشه تعریف من همسرمو داره میگه دخترم خیلی خوشبخته .نمیدونه ما به راحتی این خوشبختی بدست نیاوردیم.

نمیدونند ما مشکلات بوق نکردیم فریاد بزنیم آی ملت ما مشکل داریم بیایید کمک.

هروقت خواستی قطعی طلاق بگیری به خانوادت بگو.اما برای حل مشکلاتت از مشاوره کمک بگیر.

2731
من هر قدرم مستقل بشم باز بر ميگردم توو اين خونه،بازم ي جاهايي بايد همسرم همراهم باشه.اگر قرار بود خو ...

درکت میکنم چی میگی من همیشه میگم من یه آدم مجرد هستم انگار نه انگار که شوهر دارم،حالم بهم میخوره وقتی نگاهش میکنم که گوشی به دسته

چه کسی میداند؟   که تو در پیله تنهایی خود، تنهایی؟                 که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟                                                     پیله ات را بگشا،                                                                  تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی ....💗
شما باید به خانواده ی شوهرت بگی نه خانواده ی خودت  اینجوری اگه توام یه موقع زندگیتو بخوای دیگه ...

دارم فكر ميكنم كلا راي مامانمينا رو بزنم كه نيان،شوهرم خودش استقبال ميكنه ب خانوادم بگه.توو بن بستم،نميدونم درست و غلط چيه.

تيكرِ  روزشماري براي مامي شدنمه،ي گلُ پسر و ي پرنسس توو يكي از همين روزا خدا ميزاره توو دامنم،الهي آمين.به دعاي تك تكتون نياز دارم عزيزانم❤️😘

برو خدارو شکر کن که تو خونه اس اگه رفیق باز بود چی می کردی تو هم برای خودت یه سرگرمی تو خونه پیدا کن. دو نفری هم اگه میخوای تو خونه فیلم ببینید شطرنج و بازیهای این مدلی  

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
خانوادت بیان اگه طرف اونو بگیرن تو برای همیشه محکومی چون میگه حتی خانوات هم میدونن مقصر تویی اگه طرف ...

خانوادم كاملا بي طرف صحبت ميكنن،ولي خودمم دوست ندارم كه بيان

وقتي ميگم بريم بيرون انقدر بي انرژي و كسله كه اصلا حالم بدتر ميشه.انگار همش دوست داره زودتر برگرده خ ...

بخدا قسم احساس میکنم خودم همه ی این حرفها رو نوشتم همیشه میگفتم هیچکسی مثل شوهرم تو این دنیا عشق گوشی نیست،باورم نمیشه که یکی رو لنگه ی شوهرم پیدا کردم

چه کسی میداند؟   که تو در پیله تنهایی خود، تنهایی؟                 که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟                                                     پیله ات را بگشا،                                                                  تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی ....💗

اگه بچه نداری بچه بیار تا حسابی مشغولش کنی....

شوخی کردم 

اینجور ادمها بچه هم که بیاد کنار میکشن و همه کارهاش را میندازن گردن خانوماشون

همسر خودم هم همینطور

منتها مشکل من اینکه هیچ وقت نمیخواد توی خونه بمونه و همش سر کار و اینور اونور و حسابی سر خودش را گرم میکنه که احیانا یک ذره کمک من نکنه

بخدا قسم احساس میکنم خودم همه ی این حرفها رو نوشتم همیشه میگفتم هیچکسی مثل شوهرم تو این دنیا عشق گوش ...

خيلي بده ب خدا،مثل كسي كه اعتياد ب مواد مخدر داره،من از تنهايي خسته شدم،از نظر روحي داغونم،زندگي كه هر كس براي خودش باشه چه نفعي داره آخه؟من براي خودم سرگرمي داشته باشم،با دوستاي خودم برم بيرون،اونم براي خودش،خسته شدم

اگه بچه نداری بچه بیار تا حسابی مشغولش کنی.... شوخی کردم  اینجور ادمها بچه هم که بیاد کنار می ...

بچه دار نميشيم فعلا،مشكل داره.هر چند هيچ كارِ خدا بي حكمت نيست

دارم فكر ميكنم كلا راي مامانمينا رو بزنم كه نيان،شوهرم خودش استقبال ميكنه ب خانوادم بگه.توو بن بستم، ...

نزار خانواده ات بیان من جنس اینجور مردهایی رو دیگه خوب میشناسم دو حالت داره وقتی خانواده ات امشب بیان حالت اول از فردا شوهرت رفتارش با تو میشه عین زهر و همه اش جنگ اعصاب حالت دوم ممکنه حرفهای خانواده ات روش اثر بزاره دو روز رفتارش و تغییر بده ولی مطمئن باش روز سوم باز رفتارش میشه عین قبل

بچه دار نميشيم فعلا،مشكل داره.هر چند هيچ كارِ خدا بي حكمت نيست

اینجوری که انگیزه ات برای ادامه زندگی با ایشون کم میشه......

اگه میخوای ادامه بدی باهاش به خاطر خوبیهاش کمکش کن

شاید یکی از علتهای تنبلی و بی توجهیش همین باشه که بچه دار نمیشه و یکجورایی افسرده شده و دنبال دوست و پناه میگرده که خوب به گوشی پناه اوره...اصلا سرکوفت نزن و روزانه براش برنامه بزار تفریحی اموزشی درمانی و......