2737
2734
عنوان

بالاخره بعد از سه سال به خانوادم گفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 1937 بازدید | 87 پست
فكر نكنم با همه اينها بتوني تغيير قابل ملاحظه اي به وجود بياري  اين خصوصيت در شخصيت فرد نهادين ...

من به خاطرش خيلي تغيير كردم،يعني دل كندن از گوشي و ي كم تحرك انقدر سخته؟

تيكرِ  روزشماري براي مامي شدنمه،ي گلُ پسر و ي پرنسس توو يكي از همين روزا خدا ميزاره توو دامنم،الهي آمين.به دعاي تك تكتون نياز دارم عزيزانم❤️😘
خوب  نتیجش چی شدد

نتيجه ي چي؟فعلا نيومدن پدر و مادرم،امشب ميان

تيكرِ  روزشماري براي مامي شدنمه،ي گلُ پسر و ي پرنسس توو يكي از همين روزا خدا ميزاره توو دامنم،الهي آمين.به دعاي تك تكتون نياز دارم عزيزانم❤️😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا رفتار شوهرمنم همینطوره

چه کسی میداند؟   که تو در پیله تنهایی خود، تنهایی؟                 که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟                                                     پیله ات را بگشا،                                                                  تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی ....💗
من به خاطرش خيلي تغيير كردم،يعني دل كندن از گوشي و ي كم تحرك انقدر سخته؟

ببين همسرت احتمالا درون گراست 

موضوع اينه كه ايشون اصلا دركي از خواسته شما نداره 

شما بايد خودت كمي مستقل بشي 

برنامه ريزي بكني 

گاهي با ايشون و گاهي با اقوام و دوستانت ...

به نظر من راه حل اينه....

2731

عزیزم اگه شوهرت اخلاقش خوبه وکار و درامد داره سعی کن بین خودتون مشکلتونو حل کنید خانوادت هیچ کمکی نمیتونن بهت بکنن حتی ممکنه روشون تو روی هم باز بشه تو اکه اگه شوهرت اهل مهمونی و تفریح نیست سعی کن خودت بری بیرون گردش و خرید باشگاه کنار دوستات 

قدرت نه دست هیتلر است و نه دست ‌تمام کسانی که جنگ به پا کرده اند... قدرت دست کسی ست که می فهمد؛ دوستش داری !
با یک بار قرص خوردن هیچ مریضی درمان نداره. شما چندین بار باید برین مشاوره. بزرگترین اشتباه به خانو ...

پدر و مادر من اصلا اهل دخالت نيستن،مادرم زنگ زده به شوهرم گفته مشكل داريد با هم؟همسرم هم گفته من ازش توقع زيادي دارم،خودش گفته بيان

پدر و مادر من اصلا اهل دخالت نيستن،مادرم زنگ زده به شوهرم گفته مشكل داريد با هم؟همسرم هم گفته من ازش ...

صدر در صد میخواد از تو بد بگه پیش خانواده ات و بگه حق با خودمه

چه کسی میداند؟   که تو در پیله تنهایی خود، تنهایی؟                 که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟                                                     پیله ات را بگشا،                                                                  تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی ....💗

خانواده ها تو مسایل خانوادگی اصلا جایگاه خوبی ندارن .... حدااقل این بود که معتمد تو فامیل پیدا میکردی و مقضیه رو سکرت وار به اون میگفتی و البته مشاوره که جلو تر از همه ایناس ولی مردا معمولا از مشاور میترسن نمیدونم چرا

2740
عزیزم اگه شوهرت اخلاقش خوبه وکار و درامد داره سعی کن بین خودتون مشکلتونو حل کنید خانوادت هیچ کمکی نم ...

من هر قدرم مستقل بشم باز بر ميگردم توو اين خونه،بازم ي جاهايي بايد همسرم همراهم باشه.اگر قرار بود خودم همه جا و در همه حال تنها باشم چرا ازدواج كردم؟

پدر و مادر من اصلا اهل دخالت نيستن،مادرم زنگ زده به شوهرم گفته مشكل داريد با هم؟همسرم هم گفته من ازش ...

عزیزم ما حتی باهم قهر باشیم جلوی خانواده ها اصلا نشون نمیدیم شوهر منم توی خونه یا خوابه یا جلوی تلویزیون البته من بهش حق میدم کار بیرون واقعا ادمو خسته میکنه اما من خودم برنامه میریزم همه چی اماده میکنم میگم بریم پارک یا بیرون شهر درمورد گوشی هم شوهرت معتاد شده سعی کن ترکش بدی مثلا یه قانون بزار یه ساعت که توی خونه اس نه گوشی نه تلویزیون

قدرت نه دست هیتلر است و نه دست ‌تمام کسانی که جنگ به پا کرده اند... قدرت دست کسی ست که می فهمد؛ دوستش داری !
صدر در صد میخواد از تو بد بگه پیش خانواده ات و بگه حق با خودمه

دقيقا

عزیزم ما حتی باهم قهر باشیم جلوی خانواده ها اصلا نشون نمیدیم شوهر منم توی خونه یا خوابه یا جلوی تلوی ...

وقتي ميگم بريم بيرون انقدر بي انرژي و كسله كه اصلا حالم بدتر ميشه.انگار همش دوست داره زودتر برگرده خونه.بارها شده زدم توو شوخي و سر ب سر گذاشتن باهاش.گوشي رو از دستش گرفتم.بازم تمامِ حواسش سمت گوشي بوده

من هر قدرم مستقل بشم باز بر ميگردم توو اين خونه،بازم ي جاهايي بايد همسرم همراهم باشه.اگر قرار بود خو ...

حق با شماست ... ولي ازدواج واقعا برآورده نمي كنه همه خواسته ها رو... بخصوص در فرهنگ و قوانين ما 

شما ته دلت فکر می کنی چون جذاب نیستی شوهرت نمی یاد سمتت؟

تو خودت به این رسیدی که نیاز داری امام زمان بیاد؟ برای نجات مردم بیگناه و ستمدیده، برای ریشه کن کردن ظلم ، برای آوردن رفاه، برای تموم شدن این روزگار سیاه، برای عوض شدن و برچیده شدن هر سیستم کثیفی، برای نجات خودت!!!!! کی قراره  این نیاز رو درک کنی؟ کی آماده ای ؟ کی حس می کنی وقتشه؟ بهونه ات برای تعلل چیه؟ ....
2706