2733
2734
عنوان

با ج....نده ها همینجوری صحبت میکنم

762 بازدید | 23 پست

ب عشقم گفتم چرا جوابمو اینطوری میدی

مثلا میگفت گمشو بمیر گورتو گم کن

جوابمو چی داد

خدایا نمیشنویی؟

خدایا تو که اگاهی تو که میدونی من حتی به غیر از اون با خانوادمم حرف نمیزنم

خدایا تو ک میدونی من حتی نگاهمم جز اون خرج کسی نمیکنم

خدایا دمت گرم

اگه اینطوری بود تو که مو میشناختی حالا اون نمیشناختم چرا سره راهم گذاشتیش

چرا خدایا چرا حرف نمیزنی ما ک غیره تو کسیو نداریم بابا یچی بگو دلمو اروم کن😭😭😭

کات کن باهاش به خدا چه ربطی داره؟

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

به خدا چه ربطی داره تو اشتباه انتخاب کردی فقط نگو میخوای باهاش ادامه بدی که اون موقع برات بدجور متاسف میشم 

لطفا واسه کسی که خیلی سختی کشیده ولی الان تو سخت ترین روزهای زندگیشه دعا کنید 

یه چیزی بگم ؟ خودتو اصلا ناراحت نکن پاک ترین هم باشی باز یه سری بی شخصیت این حرفو میزنن

به منم خیلی‌ جاها گفتن بی دلیل اما من اهمیت ندادم 

مردم به ما آسیب نمیزنن، امیدی که بهشون داشتیم به ما آسیب میزنه!🌱
2738

هر آدمی جایگاهش و خودش تعیین میکنه خدا هم ب آدمیزاد عقل داده 

درست تصمیم بگیر ک اینطوری دلت نشکنه از خدا گله گی کنی 

از هیچی ب اندازه ی ادعای ادمای روشن فکر بدم نمیاد.. عقایدتو واسه خودت نگه دار   لطفا ریپلای نکن مرسی

عزیزم مقصرش خدا نیست...اصلا خدا کی گفت با هر کی حرف بزنید خدا گفته حرف زدن با نامحرم گناهه هر چی میشه نمیتونید بگید ما مقصریم ما اشتباه کردیم هی میگید خدا خدا

هر وقت یاد گرفتید ک اشتباهاتتون رو بپذیرید. اونوقت موفق میشید.

بعد چطور اینقدر خودتونو بی ارزش میکنید که اجازه میدید یکی همچین توهینتون کنه هر وقت به خودتون اول احترام گذاشتید ارزش گذاشتین بقیه هم احترام میزارن و ارزشتونو میفهمن 

من از کل ماجرا مطلع نیستم 

اما از این تیکه از زندگیت که به اشتراک گذاشتی باید بگم عزیزم هیچ چیز مهمتر از احترام بین روابط نیست 

نباید به این مرحله می‌رسیدید این خودش راه بی احترامی های دیگه حتی به خانواده رو باز میکنه

خدا به انسان عقل و اراده داده وقتی با عقل و اراده ی خودت پا تو این رابطه گذاشتی دیگه گله کردنت از خدا چیه؟؟؟؟

اصلا اون گذاشت سر راهت ولی تو انتخاب کردی باهاش باشی

بعدم به عوضی که این حرف و بهت میزنه هنوز میگی عشقم؟؟؟؟

تا اینجا که خودتو کوچیک کردی حداقل بزار همین یه ذره ای که ازت مونده حفظ بشه ولش کن بره با کسایی مثل خودش بگرده

اگر از بلندای آسمان بترسی نمی‌توانی مالک ماه شوی!🌖✨_بچها اگر تعلیق شدم اینجا باهاتون در ارتباطم_https://abzarek.ir/service-p/msg/1836202_توجه:این کاربر از تاریخ۲/۲۸تا تاریخ۳/۲۲در این ساعات به دلیل خواندن درس حضور ندارد:۷:۳۰_۱۱...۱۳_۱۵...۱۹_۲۲ تایم استراحتم میام😂
2706