2737
2739
عنوان

بالاخره بعد از سه سال به خانوادم گفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 1937 بازدید | 87 پست

به نظر من يك چند روزي از كنايه و اعتراض دست بردار و سعي كن به دلخواهش عمل كني

بعد چند روز صميمانه باهاش صحبت كن و ازش بخواه كه به خاطر تو خودش رو تغيير بده 

مثلا يه تايم مشخصي رو بذاريد كه گوشي هاتون رو دست نزنيد . يه روز مشخص در هفته يا ماه براي بيرون رفتن .... 

واضح و كاملا مشخص ساعت و روز مشخص كن ... 

توقع درك و خودانگيختگي از اين مدل شخصيت ها فقط روحت رو ساييده مي كنه....

مشاوره؟ما قبل از ازدواجم رفتيم مشاوره،هيچ كمك خاصي نكرد،آدما تا خودشون نخوان كسي نميتونه تغييري توشو ...

اگه رفتین مشاوره و نتیجه نگرفتید چرا ازدواج کردید

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه رفتین مشاوره و نتیجه نگرفتید چرا ازدواج کردید

من قبل از ازدواج كه به خاطر تنبليش نرفتم مشاوره،نميدونستم توو زندگي اين مدليه.ب خاطر پوششي كه ازم خواسته بود رفتيم مشاوره،مشاوره فقط راهنماست،اول و آخر ماييم كه تصميم ميگيريم چكار كنيم،همسر من ميدونه من چي ميخوام ولي تغييري توو أحوالش نميده

تيكرِ  روزشماري براي مامي شدنمه،ي گلُ پسر و ي پرنسس توو يكي از همين روزا خدا ميزاره توو دامنم،الهي آمين.به دعاي تك تكتون نياز دارم عزيزانم❤️😘
من قبل از ازدواج كه به خاطر تنبليش نرفتم مشاوره،نميدونستم توو زندگي اين مدليه.ب خاطر پوششي كه ازم خو ...

عزیزم نظرت محترمه و همینطور اینکه از مشاوره کمک میگیری

ولی من به شخصه اصلا به مشاوره و کلا نفر سوم اعتقاد ندارم

به نظرم وقتی کسی  تصمیم به ازدواج میگیره انقدر باید بزرگ بشه که خودش راه حل برای مشکلاتش پیدا کنه نه دیگران و مشاوره

اون زمان بچگی بود ک به بزرگترها میگفتیم

البته این نظر شخصی من هستش

باز هم اگر میخوای به یکی از خانواده ها بگی( اگه انقدر بهت فشار آمده ک باید خالی کنی که من بودم بازم نمیکردم اینکارو) به خانواده شوهرت باید بگی نه خانواده خودت

همسرت صحبت خانواده خودش رو بیش‌تر میخونه تا خانواده شما رو

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2731
من قبل از ازدواج كه به خاطر تنبليش نرفتم مشاوره،نميدونستم توو زندگي اين مدليه.ب خاطر پوششي كه ازم خو ...

عزیزم شما در پستات گفتی که از اول اینطور بوده

شما گفتید خیلی بخاطرش تغییر کردید 

ببخشیدا ولی بهش رو دادید هر چه گفته گفتید باشه 

مردها کسی براشون جذابه و در مقابلش شاد هستند که خودش باشه نه اینکه این همه تغییر کنه

درسته خودش گفته و ازتون خواسته اما شما نباید همش میگفتی چشم!

یکم خودت باش . ایشون شما رو همون دختر شاد و با اون خصوصیات دیده ک پسندیده بعد شما یک آدم دیگه شدید

عزیزم شما در پستات گفتی که از اول اینطور بوده شما گفتید خیلی بخاطرش تغییر کردید  ببخشیدا ولی ...

کاملا موافقم.

اگه شما دوستش داشتی و تغییر کردی اون هم باید به خاطر شما خودشو تغییر بده. اگرنه زندگی یک طرفه فقط به ضرر شماست و فرسوده میشی

البته کلا زندگی به امید تغییر خوب نیست. باید حتما مشاوره برید تا اگر مشکل شخصیتی غیرقابل حلی هست معلوم بشه واگر هم قابل حله باید حلش کنید

خدایا... تنهای تنهایم..‌. تو تنهایم مگذار

همسر من هم به من گفت چادر بهتره سرت کنی (جاریم چادری) و خانواده‌شون کلا چادری میخواستن

منم گفتم نمیتونم! من همینم ک هستم اگه چادر سرم کنم دیگه خودم نیستم(ازدواج ما سنتی بود و برای صحبت قبل از بله برون رفته بودیم)، بله برون شد من با کوتاهترین لباس ممکن حاضر شدم (البته جوراب مشکی کلفت پام بود) 

الانم از نظر حجاب نه خودش نه خانوادش باهام مشکلی ندارن ک هیچ طرز فکرشون هم راجع ب چادری و غیر چادری تغییر کرده

همسرمم راضیه

شما هم خودت باش چادر سرت نکن حجاب کامل داشته باش اما یکم آزادتر رفتار کن

به نظر من اگه پدر و مادرت تو این زمینه دخالت کنن برای یک عمر دیدشون نسبت به همسرتون عوض میشه ممکنه حرفهای رد و بدل بشه که نباید بشه و حرمتها ممکنه که شکسته بشه و دید همسرت هم نسبت به خانواده ات تغییر پیدا کنه سعی کن خودت مشکلتو حل کنی - به نظرم شوهرت که میگی مشکل بچه دار شدن داره احتمالا این موضوع تو هورمونهاش تاثیر گذاشته اول درمان رو شروع کن شاید درمان بشه درست بشه بعد یک زن در خانه مدیر هستش با زیرکی خودش زندگی خوبی بسازه اگه همسرتون مشکلات دارن سعی کن خودت حلش کنی

نگین ای خداااااااااااااااااا مشکل دارم بگین ای مشکل خداااااااااااااااااااااا دارم
2738

سلام خدای جذابیت لطفا منو در جریان بذار چی شد ادامش؟

تو خودت به این رسیدی که نیاز داری امام زمان بیاد؟ برای نجات مردم بیگناه و ستمدیده، برای ریشه کن کردن ظلم ، برای آوردن رفاه، برای تموم شدن این روزگار سیاه، برای عوض شدن و برچیده شدن هر سیستم کثیفی، برای نجات خودت!!!!! کی قراره  این نیاز رو درک کنی؟ کی آماده ای ؟ کی حس می کنی وقتشه؟ بهونه ات برای تعلل چیه؟ ....
سلام خدای جذابیت لطفا منو در جریان بذار چی شد ادامش؟

سلام.هيچي زنگ زدم به مامانم گفتم نيان،مامانم خيلي شوهرمو دوست داره ميگه پسرِ ساكتيه.ولي زنگ زده بود با شوهرم حرف زده بود،گفته بود چرا الكي به خاطرِ گوشي و بي تحركي زندگيتو داري از دست ميدي؟ما ميخواستيم بيايم خانمت نزاشته،گفته ما خودمون مشكلاتمون رو حل ميكنيم،شوهرمم عصر كه از سركار اومد كلي اومد معذرت خواهي كرد و منت كشي،انگار خوشش اومده بود پاي پدر و مادرمونو وسط نياوردم.منم همه ي حرفامو براي آخرين بار بهش زدم،گفتم دلم ميخواد زندگيم ازين بي روحي در بياد،خلاصه همه ي چيزايي كه اذيتم ميكرد رو بهش گفتم،اونم گوش داد،مثل هميشه،ولي اينبار بهش گفتم كه تا تغيير اساسي نبينم ازت دور ميمونم .فعلا كه بايد زمان بگذره تا ببينم چي ميشه.

تيكرِ  روزشماري براي مامي شدنمه،ي گلُ پسر و ي پرنسس توو يكي از همين روزا خدا ميزاره توو دامنم،الهي آمين.به دعاي تك تكتون نياز دارم عزيزانم❤️😘

خب الحمدلله بازم اگه تغییری  حاصل شد بهم بگو..

در اقوام ما یه نفر هست دقیقا همین شرایطی که شما می گی اونام پای خانواده ها رو کشیدن وسط اما هر دو خانواده طرف پسر ر  گرفتن و دختر افسردگی شدید گرفت...

در واقع اون پسر خودخواه هست و نمی تونه با کسی ارتباط بگیره... حالا شما اگه به نتیجه ای رسیدی بهم بگو..

تو خودت به این رسیدی که نیاز داری امام زمان بیاد؟ برای نجات مردم بیگناه و ستمدیده، برای ریشه کن کردن ظلم ، برای آوردن رفاه، برای تموم شدن این روزگار سیاه، برای عوض شدن و برچیده شدن هر سیستم کثیفی، برای نجات خودت!!!!! کی قراره  این نیاز رو درک کنی؟ کی آماده ای ؟ کی حس می کنی وقتشه؟ بهونه ات برای تعلل چیه؟ ....
خب الحمدلله بازم اگه تغییری  حاصل شد بهم بگو.. در اقوام ما یه نفر هست دقیقا همین شرایطی که شما ...

شوهرِ من از همه نظر خوبه فقط كاش ي كم تحركشو زياد كنه و از گوشي دور بشه.اينطوري حداقل با تغييراتي كه به خاطرش كردم  بهتر ميتونم كنار بيام

نتيجه ي چي؟فعلا نيومدن پدر و مادرم،امشب ميان

به پدرشوهرومادرت شوهرت هم بگو بیان اونام باید بدونن 

تیکرم مال بارداری نیست.تیکر رسیدن به بزرگترین آرزوهامه💓😘😍کاربری اولم مال سال۹۵هست😌😋زیارت عاشورا به روش آیت الله حق شناس😍اگه حاجتتونو از امام حسین (ع)گرفتید برای ازدواج من و خواهرکوچولوم دعا کنید🌹🌼

حرف دلمو زدی استارتر.... دقیقا انگار شوهرمو توصیف کردی

منم ب کسی نمیتونم بگم و دارم کم کم افسردگی میگیرم... ب خودشم ک میگم سعی میکنه خودشو عوص کنه ولی فوقش یه هفته باز همونه.... میگه من دیگه از اول همینطوری بودم دیگه نمیتونم عوص شم.... البته تقصیری هم نداره خانوادش هم کلا بی تحرکن و روی شوهر منم تاثیر گذاشته

حتی ما رفتیم پیش مشاور .... مشاور بهش گفت وقتی میای خونه یکساعت برو تو اتاق واسه خودت و گوشیت باش ولی بقیه وقتتو تاشب کنار خانوادت باش..... یه مدت اینطوری کردیم ولی فایده نداشت

2706