2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چی باعث میشه بچه عفونت ادراری میگیره؟؟ 

نمیدونم عزیزم

بچه ها گاهی میگیرن 

من ک بهداشتو خیلی رعایت میکنم برای پسرم بازهم دوبار گرفته 

نگران نباش اگه علاعم نداره

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
نمیدونم عزیزم بچه ها گاهی میگیرن  من ک بهداشتو خیلی رعایت میکنم برای پسرم بازهم دوبار گرفته&n ...

اره منم خیلی رعایت میکنم پوشکشو تند تند عوض میکنم پسر شما همه علایمی ک گفتین رو داشت ؟؟ 

اره منم خیلی رعایت میکنم پوشکشو تند تند عوض میکنم پسر شما همه علایمی ک گفتین رو داشت ؟؟ 

اره تمام اون علاعم رو داشت ازمایش ادرار داد گفتن عفونته

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2740
مولتی وقطره آهن ترس داره نه چیزهای طبیعی دوست عزیز

کشورهای دیگه داروهای شیمیایی شون رو برا ما  جهان سومی‌ها میفرستن خودشون نمی‌خورند بعد مااز طبیعی ها روی گردوندیم

همیشه ۱۸ساله هستم  
اره تمام اون علاعم رو داشت ازمایش ادرار داد گفتن عفونته

چندماهگی عفونت ادراری گرفت؟

پسر من ۷ونیم ماهشه چند وقته ک بی اشتها شده ن شیرمیخوره ن غذا همش روشو برمیگردونه جیغ میزنه وقتی شیشه رو طرفش میبرم ولی تو خواب میک میزنه و اگه بیدار شد دیگه نمیخوره ممکنه عفونت ادراری داشته باشه؟

چندماهگی عفونت ادراری گرفت؟ پسر من ۷ونیم ماهشه چند وقته ک بی اشتها شده ن شیرمیخوره ن غذا همش روشو ب ...

ن احتمال زیاد ریفلاکسه

2706