2752
2734
سلام  خداروشکر که فکر و حساسیت به نمره کم شده  درسی که با لذت و هدف خونده بشه بیشتر یادگ ...

سلام ساراجون .مرسی عزیزم .❤❤

ترم قبل خیلی روی نمره حساس بودم ،شاید دلیلش این بود که می خواستم به خودم و بقیه ثابت کنم که ،هنوز هم 

می تونم نمره های خوبی بگیرم .

دیگه  حالا آروم گرفتم و همین طوری ، این مسیر رو آروم آروم میرم جلو .

🌈در من چه میگذرد آن زمان که جهان در گذر است 🌈
سلام عزیزم شبت بخیر😁🤭انشالله موفق باشی ونمره الف😍  پیشنهاد خوبی دادی بهش منم کتاب والدین سم ...

سلام پاییزجون .❤❤

لطف داری عزیزم .

برای آدم های مضطرب و نگران ،خوندن یه سری از مطالب ،اصلا توصیه نمیشه .....حالا خدا رو شکر فعلا اون کانال ها رو پاک کرده .🤲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام پاییزجون .❤❤ لطف داری عزیزم . برای آدم های مضطرب و نگران ،خوندن یه سری از مطالب ،اصلا توصیه ن ...

توی رشته پزشکی یه اصطلاحی هست به اسم :سندروم دانشجوی پزشکی .

یعنی هر بیماری جدیدی که راجبش می خونند و علائمش رو می فهمند ،اون علائم رو توی خودشون و یا بستگانشون جست و جو می کنند و میگن :عه من هم این بیماری رو دارم .!!!

توی روانشناسی هم همینه ...مثلا استاد میگه پارانوئید ،همون موقع دانشجوها ،این رو به همه اطرافیانشون ربط میدن ..

2731
به به چه فشنگ 😍😍😍 خوشبحال دخترات که مادری هنرمندی هم چون تو دارن  چه قدم های خوب و مثبتی ب ...

عزیزم خودتم یه پا هنرمندی اون ژیله و دستکشی که بافته 

بودی رو قبلا دیدم خیلی عالی بود 

سارا دیشب که دختر کوچولوم لباسش رو پوشید 

کلی ذوق کرد میگه مامان دوست و لباسش رو بوسید

اینقدر مهربونه🥺مدام بهم میگه عشق 

اگه این اسمش خوشبختی نیست پس چیه...

اگر هنر نبود حقیقت مرا میکشت...
ممنونم.سارا خواهر شوهرم تن کاوه رو دیده میگه ساس زده. باید چیکارکنم؟ بازم ببرم دکتر؟ بچه ها شماهم ب ...

الان کاوه چطوره بهتره ؟

خیلی ناز بود ماشالله 😍😍

خدا برات حفطش کنه 

من وقتی آف بودم دیدمش 

اگر هنر نبود حقیقت مرا میکشت...
سلام عزیزم صبحت بخیر❤️ خوشحالم که داری از روند زندگی لذت میبری😍 خداقوت آخی😢 خداروشکر مشکلی ند ...

راستی حنا یادته پارسال من این جا از دست یه نفر خیلی ناراحت بودم و دلم شکسته بود ؟؟؟؟

چند روز پیش ،یه دسته گل گرفته بود و اومد خونمون .

من که توی این مدت ،نه بهش زنگ زدم و نه کاری بهش داشتم .

الان هم باهم قرار گذاشتیم که یه روز خانوادگی بریم بیرون.... ولی یه چیزی که هست ،گاهی وقتی دل آدم میشکنه ،مثل ظرفیه که شکسته و دیگه عین روز اولش نمیشه .

من اونو مثل خواهرم دوستش داشتم ولی بهم بد کرد .یه خواسته ای ازم داشت وقتی گفتم نه ،رفت و پشت سرش رو هم نگاه نکرد .

من فکر می کنم بهتره که رابطه های دوستی رو در یه حدی نگه داریم که توقع طرف مقابل خیلی بالا نره و ازمون طلبکار نشه .

این اتفاق برای همسرم هم افتاد .یکی از برادرهاش رو خیلی دوست داشت .قبلا بهتون گفتم که چه کارهایی  کرده .براش آپارتمان خرید و گفت که پولش رو کم کم بده ....خلاصه همون برادرش چند وقت پیش یه وکالت تام می خواست که برای مسائل مالی لازم داشت .

همسر من هم گفت :نه ،چون وقتی وکالت تام بدم ،برادرم میتونه اختیار تمام اموالم رو بدست بگیره .

خلاصه که سرهمین قضیه ،برادرش ،صداش رو برده بود بالا و با همسرم بد صحبت کرده بود .

همسرم خیلی دلش شکسته و میگه اینهمه کار براش کردم ،اینم مزد دستم !!!!

تجربه ای که توی این سن بهش رسیدم اینه که هیچوقت نباید اونقدر به دیگران محبت کنیم که ازمون متوقع بشن .

کمک کردن به دیگران خیلی خوبه، ولی نه بیش از حد 

مغز آدمها اینطوری کار میکنه ...مثلا اگه ما بچه همسایه رو ۱۰ روز نگه داریم ولی روز ۱۱ بهش بگیم: نه ....در نظر او ما بدترین آدم دنیا هستیم !!!

الان کاوه چطوره بهتره ؟ خیلی ناز بود ماشالله 😍😍 خدا برات حفطش کنه  من وقتی آف بودم دیدمش&n ...

حالش شکر خدا خوبه وقت اون زخمای تنش برن...چشات قشنگه عزیزم😘😘😘

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
سلام پاییزجون .❤❤ لطف داری عزیزم . برای آدم های مضطرب و نگران ،خوندن یه سری از مطالب ،اصلا توصیه ن ...

سلام سحر جون♥️♥️♥️♥️دقیقا

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
حالش شکر خدا خوبه وقت اون زخمای تنش برن...چشات قشنگه عزیزم😘😘😘

پاییزجون ،من خیلی از پست ها رو ندیدم ،الان فهمیدم کاوه مریض شده ...

ان شالله جای زخم هاش هم نمیمونه نگران نباش .

چون پسرمن هم تو بچگی  این بیماری رو گرفت ولی اصلا جاش نموند .خیالت راحت .🌹🌹🌹

سلام دوستان  خیلی زیاد به دعاهاتون نیاز دارم یه کوچولوی یک سال و نیمه بستریه تو بیمارستان و حا ...

🤲🤲🌹🌹🌹🌹🌹ان شالله خدا شفا و سلامتی بده .

گلاب معتدله شاید خیلی موثر نباشه عرق کاسنی خیلی خوبه، عطش و گرمای کبد و می خوابونه

👌🌹🌹🌹🌹ماشالله  چقدر  طب سنتی بلدی مینا جون .آفرین .🥰

سلامممممم ظهر بخیر ♥️ اینروزا خیلی از خودم کار میکشم  اونقدر که شبا حال ندارم روتین پوستیمو ...

سالگرد ازدواجتون مبارک دوست خوبم .🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹انشالله همیشه توی خونه تون عشق و شادی باشه .🤲❤

حوای اردیبهشت من و خانه،  صدای ملایم اهنگی بی کلام  گل هایی به رنگ آبی آسمان زنی   ...

عالی بود .آفرین بهت که اینقدر برای زندگیت و بچه هات  تلاش میکنی .🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌈🌈