2733
2734
عنوان

عفونت ادراری نوازد

| مشاهده متن کامل بحث + 411 بازدید | 56 پست
از وقتی ب دنیا اومده استفراغ ک میکنه از بینیشم میاد بعضی وقتاهم استفراغش شدیده ینی هرچی شیرخورده رو ...

ریفلاکسه 

فقط تو کفه اون دکترام من😑

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
یکیشون ب من گفت تو باید ب من بگی ریفلاکس داره یا ن علائمو گفتم گفت نداره دیگه سر غذا میفته خوب میشه ...

خدای من😑😑😑😑😑😑

اگه تهرانی برو دکتر بهروز مقدادی

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدای من😑😑😑😑😑😑 اگه تهرانی برو دکتر بهروز مقدادی

ن تهران نیستم والا شوهرم میگه ببریم دکتر مقدادی ولی اینجا خیلی جاها بچه ها نوشته بودن دکتر مقدادی داروهای قوی و پرعوارض میده میترسم ببرمش

2731
ن تهران نیستم والا شوهرم میگه ببریم دکتر مقدادی ولی اینجا خیلی جاها بچه ها نوشته بودن دکتر مقدادی دا ...

من که راضی بودم ازش

مشهد بردم پیش یه فوق تخصص ک رییس بیمارستان کودکانم بود و خیلی تعریفشو شنیدم گفت بازیگوش شده😐

😂😂😂😂😂😂😂

سونو مینویسه یا دستگاه تشخیص ریفلاکس داره؟

اگه مطب ببریش خودش دستگاا داره

متشکرم ک جوابمو میدی😍

❤خواهش میکنم امیدوارم تمام کوچولوهای ریفلاکسی زودتر خوب شن