2733
2734
عنوان

عفونت ادراری نوازد

| مشاهده متن کامل بحث + 411 بازدید | 56 پست
ن احتمال زیاد ریفلاکسه

والا سه تا دکتر بردم میگن ریفلاکس نداره از ۴ماهگی شیرمو نخورد فقط تو خواب سینمو گرفت ک بعد از واکسن ۶ماهگی دیگه سینمم نگرفت

تو ۶ماهگی فرنی و غذا بهش میدادم با ولع میخورد بعد یه مدت اصلا نخورد هرچی بهش میدم روشو برمیگردونه تمایل نداره هیچی بخوره فقط میوه شیرین بدی میخوره

و اگه خیلی خیلی هم گشنش باشه شیشه رو میگیره

پسر شما چ علائمی داشت ک فهمیدی ریفلاکس داره؟

ممنونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا سه تا دکتر بردم میگن ریفلاکس نداره از ۴ماهگی شیرمو نخورد فقط تو خواب سینمو گرفت ک بعد از واکسن ...

سینه نگرفت شیرم خشک شد تو خاب شیر میخورد بی قرار بود شبا هر نیم ساعت ازخاب بیدارمیشد

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
سینه نگرفت شیرم خشک شد تو خاب شیر میخورد بی قرار بود شبا هر نیم ساعت ازخاب بیدارمیشد

من قبلا اینطور نبود ک از خواب بیدار بشه ولی این چند مدت همش از خواب بیدار میشه و رو شکم میره و صداش درمیاد انقد.. گشنشه ولی نمیتونه شیربخوره تو خواب فقط میخوره ک اونم کمی میخوره دوباره ولش میکنه

کارم شده همش گریه

2731
من قبلا اینطور نبود ک از خواب بیدار بشه ولی این چند مدت همش از خواب بیدار میشه و رو شکم میره و صداش ...

دوره ای عود میکنه بت دندون دراوردن هم بشدت تشدید میشه

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
دوره ای عود میکنه بت دندون دراوردن هم بشدت تشدید میشه

مرمری جان وقتی پسرم بالا میاره از بینیشم بالا میاره ب دکتر گفتم گفت این دلیل ریفلاکس نمیشه

کف پاهاشم اکثر وقتا عرق میکنه

تو ۸ماهه ولی هنوزم گاهی بالامیاره

چی عود میکنه؟ بنظرشما ریفلاکس داره و دکترا نمیفهمن بهش؟

ممکنه ریفلاکسه پنهان باشه

هنوز دندونم در نیاورده ولی لثه هاش خیلی سفت شدن لثه پایینش دست میزنم حالت دندوناش مشخصه ولی هنوز در ...

کم کم درمیاره 

مرمری جان وقتی پسرم بالا میاره از بینیشم بالا میاره ب دکتر گفتم گفت این دلیل ریفلاکس نمیشه کف پاهاش ...

استفراغ از محکم ترین دلایل ریفلاکسه 

این دیگه چ جور دکتری بوده😑

استفراغ از محکم ترین دلایل ریفلاکسه  این دیگه چ جور دکتری بوده😑

برخی علائم ریفلاکسو داره اتفاقا من و شوهرم تشخیصمون ریفلاکس پنهانه ولی دوتامتخصش و یه فوق تخصص بردم میگن نداره😐 حالا امروزم میبرمش ببینم چی میگه

برخی علائم ریفلاکسو داره اتفاقا من و شوهرم تشخیصمون ریفلاکس پنهانه ولی دوتامتخصش و یه فوق تخصص بردم ...

با استفراغ جهشی از بینی ک گفتی مطمئن شدم۱۰۰درصد داره

استفراغ از محکم ترین دلایل ریفلاکسه  این دیگه چ جور دکتری بوده😑

از وقتی ب دنیا اومده استفراغ ک میکنه از بینیشم میاد بعضی وقتاهم استفراغش شدیده ینی هرچی شیرخورده رو یکجا بالا میاره نه اضافشو.