2752
2734
عنوان

عفونت ادراری نوازد

| مشاهده متن کامل بحث + 411 بازدید | 56 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خب خداروشکر😍 انشالله ک همیشه سلامت باشه و نیاز نباشه دارو بخوره

من بعد دوسالگی و قطع شیردهی داروهاشو قطع کردم چون ریفلاکسش خوب شد

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
من بعد دوسالگی و قطع شیردهی داروهاشو قطع کردم چون ریفلاکسش خوب شد

خب خداروشکر

من فک میکردم افتاده رو شیرخشک بلد نیست شیشه بگیره منم میشینم با قاشق بهش میدم با بدبختی آب میریزم تو شیشش قشنگ میک میزنه میخوره یا تو خواب شیرو قشنگ میک میزنه میخوره😔

خب خداروشکر من فک میکردم افتاده رو شیرخشک بلد نیست شیشه بگیره منم میشینم با قاشق بهش میدم با بدبختی ...

منم ازین دوران داشتم انقدر بد بود گاهی از ۶صبح تا ۱۰شب با سرنگ فقط ۳۰سی سی میتونستم بدم بهش

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
علاعمش بی قراری بی اشتهایی حالت تهوع بدخابیه

سلام خانمی

توروخدا جواب بدید.این علائم که گفتید بچه منم داره.۶ماهه بی قراره و نمیخوابه‌۱۰۰تا دکتر بردم.قوی ترین دارو رفلاکس و بدمزه ترین شیر بهش دادم.الان جواب آز اومده یکم عفونت ادرار داره

سینه نگرفت شیرم خشک شد تو خاب شیر میخورد بی قرار بود شبا هر نیم ساعت ازخاب بیدارمیشد

وای دقیقا مث بچه منم.صبح تا شب بغلمه.۱۰۰تا دکتر بردم.قوی ترین‌دارو رفلاکس دادم.شما آخرش چکار کردبد؟