2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

سلام به همه مامان هاي عزيز

بچه ها پسر من دقيقا ٤ سالشه همه ي كلمات ميگه جمله هم ميگه ولي مثل بچه هاي همسن و سالش حالت سخنراني و پشت سرهم حرف نميزنه كلا از ١١ ماهگي شروع كرد به كلمه گفتن ولي سه سالگي تازه جمله سه كلمه اي گفت الان هم وقتي تو خونه با خودمونه خيلي حرف ميزنه ولي حالت بچه گونه حرف ميزنه از نظر متوجه شدن و درك اصلا مشكلي نداره ولي  از نظر رسايي گفتار و پشت سر هم صحبت كردن ، نسبت به همسن و سالهاي خودش پايين تر عاشق بچه هاست  يكمي هم شخصيت خجالتي داره عاشق بازي كردن خيلي نگران تصميم دارم بذارمش مهد كه بهش تو اين زمينه كمك بشه به نظرتون تاثير داره، گفتار درمان هم بردمش وقتي ٣ سالش بود مربي گفتار درمانش گفت بعد ٤ جلسه نميخواد بياريش خودش داره مراحل رشدشو طي ميكنه گفتار درمان فقط سرعت ميبخشه به اين مراحل ولي بدون گفتار درمان هم به اون مرحله اي كه بايد برسه ميرسه ولي من الان كه ٤ سالش شده نگرانم احساس ميكنم كم كاري كردم نسبت به پسرم

عزیزم گفتار درمانی تا دوهفته پیش به مدت شش ماه بردمش بخدا دریغ از یذره تغییر .. الان هم دوماهه مهد م ...

۰عزیزم نمیخوام بترسونمت اما حرف نزدن بچه ی سه سال و ۱۰ ماهه ترسناکه خبر از اختلال میده میدونم الان همه میان بهم حمله میکنن خودتم ناراحت میشی امیدوارم ک من اشتباه کنم اما حتما پیش مشاور کودک خبره ببرش من کارم اینه که نظر دادم و دلم میسوزه وگرنه غر غر نی نی سایتیارو به جون نمیخرم 

2738
عزیزم اینکه عالیه باهاش زیاد بازی کن 

جدی خوبه خداروشکرولی همه چیو میدونه..مثلا میگم دستتوبده میده میگم دستتوبده بریم جیش سری میاددست میده میکشونتم بریم جیش.اب میخاد میاد دم یخچال بدم.گریه کن گریه میکنه خیلی چیزای دیگه

جانِ دِلَم آرامِشِ روحَم تُویی•♥️•😘😍❤️واسه حل شدن مشکلات خودم وخودت صلوات🙏🏽❤
2706