2737
2734
راستش شنوایی سنجی جدیدا نبردمش ولی آروم صداش کنم قشنگ برمی گرده ، شده از هر سمتی آروم صداش کردم و قش ...

خواباور اجباری نیست میگن بچه باید خواب باشه اگه نتونی بخوابونی میدن که بخوابه پسرم شیش ماهگی بردم نخوابید دادن به زور خوابید

ژل مو منظورتونه؟؟؟ دندون درمیارن دهنشون اسیدی میشه ابلیمو نزنید هفته ای دو یا سه بار با انگشتتون روغ ...

ژل مو به دندون بچه؟؟؟؟؟

ژل مسکن لثه مخصوص نوزاد

این تاپیک برا ۴سال پیشه🤗

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نگرانیم از اینکه کلمه هایی میگفت رو دیگه نمیگه ،شما هم این مشکلو داشتین؟

بله بچه ها تو یک سنی این جوری هستن.

ولی اگ واقعا بزرگ ترم بشن بازم مشکل داشته باشن باید ببرین دکتر 

گفتاردرمانی اگ جای خوب برین هم خیلی جواب میده ما که نتیجه دیدیم.

اگ مشهدین برین پیش خانم عرفانی

+989359078868

عزیزم اگر شنواییش خوبه نگران نشو.پسرمن پنج سالگی حرف زد قبلش همش با ایما و اشاره حرف میزد.ولی دکتر گ ...

ببخشید پسرتون تا پنج سالگی هیچی نمی‌گفت بعد پنج سالگی حرف افتاد مدرسه مشکل نداشت

من خود آن سیزده ام که از همه عالم به درم.
ببخشید پسرتون تا پنج سالگی هیچی نمی‌گفت بعد پنج سالگی حرف افتاد مدرسه مشکل نداشت

میگفت اما فقط من میفهمیدم چی میگه بیشترهم اززبان اشاره استفاده میکرد‌قبل رفتن پیش قشنگ صحبت کرد همش نگران مدرسه رفتنش بودم که خداروشکر قبل اون خوب شد.جالبه کلاس اول مهارت های خواندن تو شهرمون اول شد

سلام.دختر دارم 6ساله که حرف نمیزنه.ترس هم داره.کلا 3 بار تشنج داشته.تحت نظر دکتتر هم هست.ولی تا حالا ...

ببخشید دخترتون‌چی شد حرف زد تشنج چ علت داشت خوب شد

2740
میگفت اما فقط من میفهمیدم چی میگه بیشترهم اززبان اشاره استفاده میکرد‌قبل رفتن پیش قشنگ صحبت کرد همش ...

دخترمنم همینجوری فقط خودم‌متوجه میشم‌وضوح پایینه و جملات هم فقط من میگم دایره لغات پایینه ونگران مدرسه رفتنش خستم شما جز گفتاردرمانی چ کارایی کردین ک کمک کرد

دخترمنم همینجوری فقط خودم‌متوجه میشم‌وضوح پایینه و جملات هم فقط من میگم دایره لغات پایینه ونگران مدر ...

فقط گفتاردرمانی.توخونه هم بهش فشارنیار.جلوش نگو که نمیتونی استرس مبگیره شک نکن یه دفعه دوسه ماهه درست میشه

فقط گفتاردرمانی.توخونه هم بهش فشارنیار.جلوش نگو که نمیتونی استرس مبگیره شک نکن یه دفعه دوسه ماهه درس ...

ممنون آره اتفاقا خیلی ناراحت میشه میفهمه در مورد حرف زدنش ناراحتم حتما ممنون جواب دادین