2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

پسرمنم ۲۱ماهشه 

جمله نمیگه 

کلمه فقط بلده اونم هرچی راحت باشه

از تو حرکت از من دوست داشتن...برکت از این زیباتر...!؟❤️ ❤❤️عاشقم باش که عاشقتم عشقم‌‌❤‎‎‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌ ‎‌ ‌‌‌‌‌‌

استارتر فقط بابا میگه؟؟؟

کلمه های دیگه رو باهاش کار کردی؟

از تو حرکت از من دوست داشتن...برکت از این زیباتر...!؟❤️ ❤❤️عاشقم باش که عاشقتم عشقم‌‌❤‎‎‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌‌‎‌‌‌‎‌‌‌ ‎‌ ‌‌‌‌‌‌
پسر من دو ماه دیگه میشه چهارسال هنوز با ایما اشاره حرف میزنه

بچه دوست شوهرم اینطور بود بردنش گفتار درمانی ماشالله مث بلبل الان میحرفه ولی اونا سه سالش ک شد دکتر بشون گفت باید حتما ببرینش ک تکلم بچه ضعیف نشه 

از طرفی گوشای بچه اتونو چکاپ کردین عزیزم؟ 

چهار سال یکم دیر نیس برا صحبت کردن ؟؟؟ 

البته خواهرانه میگم ناراحت نشیا

یه آرزوی مهم دارم اگه میشه یه صلوات برام بفرستین ممنون میشم اگه براورده بشه خیلی خوشحال میشم خیلی دلم اروم میشه و امیدم برای روزهای زندگی بیشتر میشه ممنونم .
پسر من 15ماهشه هیچی نمیگه منم خیلی نگرانم حالا میخوام بهش تخم کفتر بدم 

یکی از مادرها چندروز پیش گفت پسرم یا تخم کبوتر مسموم شده 

من خواستم به پسرم بدم اینجوری گفت ترسیدم

بچه دوست شوهرم اینطور بود بردنش گفتار درمانی ماشالله مث بلبل الان میحرفه ولی اونا سه سالش ک شد دکتر ...

شنوایی سنجی که همون بدو تولد میریم

بعدش اگه لازم باشه بهداشت میگه دیگه

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
یکی از مادرها چندروز پیش گفت پسرم یا تخم کبوتر مسموم شده  من خواستم به پسرم بدم اینجوری گفت تر ...

نه اون ببینی چجوری بوده

نیمرو کن بهش بده

مامانم میگه به خودتم تخم کفتر دهدم که حالا هیچکی از پرحرفیت درامان نیست😁

حتما بهش بده

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2706