2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جواب میده منتها قشنگ نمیتونه بگه .. مثلا ظهر از مهد میاد میگم مامان ناهار چی خوردی میگه ماهی .. چون ...

سلام عزیزم الان پسرتون خوب شده؟؟منم دوست دارم ببرم مهد 

عضو گروه زرد 💛وزن اولیه ۸۰ قد۱۶۸وزن هدف۶۰ 
2731

سلام  دوستان پسر منم 1سالو 10 ماهشه هم زود نشست هم زود راه رفتن از 8 ماهگی میگفت مامان 1سالگی گفت بابا الان در حد 10یا15 کلمه بلده هم خوب بازی میکنه همم همه چیزش نرمال فقط بهش میگم فلان چیزو بیار توجه نمیکنه و بازیگوشی میکنه و میخنده.. من نگران حرف نزدنش و نیاوردن چیزایی که میگم.. اگر تجربه ایی دارین کمکم کنید خیلی نگرانم

بچم ۱۵ماهشه از۱۲ماهگی ۸تا کلمه میگفت الان دیگه ازون ۸تا ۲تاشو میگه و چیزای جدیدم اصلا یاد نمیگیره نگ ...

سلام عزیزم ، بچه منم بعضی کلماتی که میگفت رو نمگیه ۱۹ ماهشه و نگرانم خیلی بچتون کی صحبت کرد؟ 

خدایا شکرت 😍
سلام عزیزم ، بچه منم بعضی کلماتی که میگفت رو نمگیه ۱۹ ماهشه و نگرانم خیلی بچتون کی صحبت کرد؟ 

از ۲سالگی ب بعد حرف زد تا دوسالگی چندتا کلمه میگف فقط....الانم ۴سالشه ماشاله بلبل زبونه....ولی دوران سختی بود برام که کلمه نمیگفت😔

از ۲سالگی ب بعد حرف زد تا دوسالگی چندتا کلمه میگف فقط....الانم ۴سالشه ماشاله بلبل زبونه....ولی دوران ...

خدا رو شکر ، دعا کن پسر منم زود به حرف بیوفته دارم دق میکنم از نگرانی ، ممنونم که وقت گزاشتی انشالله سلامت باشید 

خدایا شکرت 😍
از ۲سالگی ب بعد حرف زد تا دوسالگی چندتا کلمه میگف فقط....الانم ۴سالشه ماشاله بلبل زبونه....ولی دوران ...

نگرانیم از اینکه کلمه هایی میگفت رو دیگه نمیگه ،شما هم این مشکلو داشتین؟

خدایا شکرت 😍
پسر من دو ماه دیگه میشه چهارسال هنوز با ایما اشاره حرف میزنه

گفتار درمانی ببر عزیزم...ارتباطش چطورع

عضو گروه نارنجی قد ۱۷۰ وزن اولیه ۹۳ وزن فعلی ۸۶ وزن هدف ۷۵ من میتوانم  
وای که چقدر مادر تحت فشاره تا بچه مراحل رشدش رو طی کنه. و امان از توصیه وهشدار و حرفهای اطرافیان پس ...

پسر من 13 ماهشه ماما بابا دده و ب میگه بعد باباش میگه چرا حرف نمیزنه این😂

مامی بهار و بهراد  
2706